Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
30. listopadu 2017 v 14:54
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

V hraném filmu Mulan od Disneyho si hlavní roli střihne Liu Yifei, která se objevila i po boku Jackieho Chana a Jet Liho

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Disney pokračuje v ambiciózním plánu adaptovat podstatnou část svých animovaných filmů v hrané verze.

Hledání představitelky hlavní role v chystaném celovečeráku Mulan od Disneyho právě skončilo. Podle magazínu THR se jí ujme čínská herečka Liu Yifei, také známá jako Crystal Liu. Studiu ztížilo hledání to, že pátrali po herečce, která má zkučenosti s bojovým uměním. Liu Yifei se ukázala být skvělou volbou. V minulosti účinkovala například po boku Jackieho Chana a Jet Liho v dramatu The Forbidden Kingdom nebo s Nicolasem Cagem ve snímku Outcast. Mulan bude hranou verzí stejnojmenného animovaného filmu z roku 1998, který zadaptoval starou čínskou legendu o Hua Mulana, ženské bojovnici, která se vydává za muže, aby mohla zastoupit v armádě místo svého stárnoucího otce. 

Mulan bude součástí ambiciózního plánu Disney, které přetáčí své animáky v hrané filmy. Zařadí se tak po bok chystaných filmů jako Lví král, Kniha džunglí 2, Cruella, Maleficent 2, Dumbo, James and the Giant Peach, Winnie the Pooh, Pinocchio, Genies, Night on Bald Mountain, The Little Mermaid nebo The Sword in the Stone. Zároveň se momentálně pracuje na Zvonilce a Peteru Panovi. Jaký je váš názor na obsazení Liu Yifei do hlavní role ve snímku Mulan? A těšíte se na hranou adaptaci čínské pohádky, která se dočká premiéry v roce 2019?

V hraném filmu Mulan od Disneyho si hlavní roli střihne Liu Yifei, která se objevila i po boku Jackieho Chana a Jet Liho
Zdroj: Huashi Media Investment Co.

Domů
Sdílet
Diskuse