Úterý 24. 4. 2018 svátek má Jiří

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Legendární G naroste a nabídne podstatně více luxusu a pohodlí. Důkazem jsou první oficiální fotky

Po téměř 40 letech se dočkáme „nového“ off-roadu od Mercedesu.

16. prosinec 2017, 3:30
16. prosinec 2017, 3:30

Po téměř 40 letech se dočkáme „nového“ off-roadu od Mercedesu.

Po poodhalení nové třídy A a následném oficiálním představení třetí generace CLS nám Mercedes-Benz v závěru roku přece jen servíruje ještě jednu novinku. Tou není nic jiného než dlouho očekávané G v novém podání, i když i tentokrát jsme svědky zatím jen odhalení vnitřku. Ten je však v případě nové generace snad tím nejdůležitějším, protože exteriér se na pohled změní pouze v detailech a nadále si zachová svůj charakteristický a jedinečný design.

 

Jak ukazují první oficiální fotografie, interiér nové třídy G bude podstatně modernější, luxusnější a očividně i pohodlnější. Jak nás automobilka nedávno informovala, po novém už budou všechny nové modely stuttgartské značky vybaveny digitálním panelem, který bude charakteristickým rysem automobilky.

 

V tomto případě bude dvojice 12,3" obrazovek k dispozici za příplatek, palubní deska je však tomu již v základu přizpůsobena. Následně si můžeme všimnout nového středového panelu, který dostal moderní turbínové výdechy typické pro nejnovější modely s hvězdou ve znaku (poznali jsme je ve třídě E kupé/kabrio). Volant zdědí z ostatních modelů a jinak tomu nebude ani v případě sdruženého ovladače infotainmentu či panelu s ovládáním klimatizace. Naopak, zcela nový design pozorujeme ve výplni dveří. Kompetentní přitom uvádějí, že novinka bude citelně prostornější v každém směru – plus 15 centimetrů pro zadní cestující, zatímco do šířky vnitřek naroste o 3,8 cm pro ramena a 6,8 centimetrů v oblasti loktů. I přes moderní detaily si však legendární třída G nadále ponechá několik typických prvků, o čemž svědčí i pověstná ručka před spolujezdcem. Více informací nyní neznáme, jasné však je, že do jarního autosalonu v Detroitu se nám G představí již určitě v plném znění.

 

Zobrazit galerii 9 galeria
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Io Zečević18. prosinec 2017, 22:10

fuj fuj tie analogove hodinky :D socka

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější