Středa 25. 4. 2018 svátek má Marek

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Mayweather/Instagram

Mayweather se opět postaví McGregorovi, pokud dostane miliardu dolarů. Boxer fanouškům prozradil, že zvažuje i souboje v UFC

Americký boxer jednoduše miluje peníze.

17. prosinec 2017, 10:05
17. prosinec 2017, 10:05

Americký boxer jednoduše miluje peníze.

Floyd Mayweather už vícekrát odešel do sportovního důchodu, ale očividně se mu v něm zůstávat nechce. Už před pár týdny se v médiích objevily informace o tom, že Mayweather zvažuje návrat ke bojovým sportům a nemusí jít nutně jen o box, přičemž nejnověji se americký sportovec objevil na streamu v aplikaci Periscope a se svými fanoušky diskutoval o řadě zajímavých témat.

 

Nejzajímavější z nich byla definitivně otázka o tom, zda by se dokázal vrátit namísto boxu rovnou do UFC, kde by se teoreticky mohla konat odveta s Conorem McGregorem, na což Mayweather spontánně odpověděl, že už měl takové nabídku a kdyby ji přijal, za tři či čtyři zápasy v UFC by vydělal miliardu dolarů a mohl by si zase odejít užívat. Je pravděpodobné, že kdyby se přece jen rozhodl pro návrat, jeho první souboj by byl s McGregorem, který se dalším penězům určitě vyhýbat nebude a klidně by se boxerovi v oktagonu postavil, protože v něm má daleko více zkušeností a existuje velká šance, že by ho v něm i porazil.

 

Mayweather pak vyprávěl pár zajímavostí ze svého soukromého života, ale poté, co zmínil částku 1 miliardy dolarů, již byla většina fanoušků fixována na velkolepý návrat svého miláčka, což podtrhlo i jedno z jeho vyjádření. Floyd prohlásil, že peníze miluje a miluje i své fanoušky, kteří ho milují sledovat v akci, takže pokud mu nabídnou dostatečně vysokou částku, dlouho nad ní zřejmě přemýšlet nebude. A za 1 miliardu bychom nepřemýšleli ani my, i když bychom si mohli poškodit dokonalý rekord 50:0.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
budovi17. prosinec 2017, 11:48

vsak a o oco ide ludom , peniaze a zabavu...

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější