Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Pixabay

Na fotbalové mistrovství do Ruska si můžeš vzít marihuanu, kokain i heroin

V Rusku si na stadion budeš moci přinést i drogy.

1. březen 2018, 18:50
1. březen 2018, 18:50

V Rusku si na stadion budeš moci přinést i drogy.

Rusko jednoznačně nepatří mezi progresivní země, kde bys viděl neustále diskuse o právech homosexuálů či legalizaci drog, ale i přesto udělá během blížícího se fotbalového šampionátu velkou výjimku. Jak to už bývá zvykem, mistrovství světa znamenají obrovský nával turistů, protože jde o největší sportovní svátek na světě, a tak museli Rusové souhlasit s drogami přímo na stadionech.

 

Nejde přitom o žádné nelegální látky, které by se začaly ve velkém prodávat někde v ulicích. Rusko jednoduše uděluje výjimky cestovatelům, kteří do země přiletí i s potřebnými dokumenty potvrzujícími fakt, že léky a drogy potřebují ze zdravotních důvodů a pro svou vlastní spotřebu. Pravidla proto stanoví, že pokud na to máš potvrzení přeložené do ruského jazyka, do Ruska si na fotbalové mistrovství budeš moci přinést nejen marihuanu, ale klidně i kokain a heroin.

 

Samozřejmě, hostitelská země si bude dávat pořádný pozor na to, aby ji žádný cestovatel neoklamal, a tak budou mít hlídkující policisté při stadionech za úkol také kontrolovat pravost jednotlivých dokumentů potvrzujících potřebu drog. Nemusíš se tedy bát, že by si vedle tebe na stadionu začal píchat heroin člověk, který ho právě koupil ve vedlejší uličce.

 


Zdroj: ladbible.com Tagy: futbal, Rusko
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
Nejčtenější