Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. září 2018 18:54
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Spisovatelka, která napsala „Jak zavraždit vašeho manžela“, je obviněna z vraždy svého manžela

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Takový příběh může napsat jen sám život.

Nancy Crampton-Brophy, autorka knihy The Wrong Husband (Špatný manžel), byla obviněna z vraždy svého muže. Minulou středu si pro ni přišla portlandská policie a na krk jí přišila neoprávněné užití zbraně a vraždu. 

Zločin se odehrál už 2. června a obětí byl 63letý Dan Brophy, který byl na místě mrtev. Nancy teprve čeká obhajoba před soudem, ale už nyní můžeme živě diskutovat o její motivaci.

Především proto, že před sedmi lety sepsala na blog esej s názvem How To Murder Your Husband (Jak zabít vašeho manžela), v níž popisovala, jaké mohou být k takovému činu motivy, a které zbraně použít.

For my facebook friends and family, I have sad news to relate. My husband and best friend, Chef Dan Brophy was killed...

Zveřejnil(a) Nancy Brophy dne Neděle 3. červen 2018

Když o rok později dostala při interview otázku, proč píše zrovna romantická dramata, odpověděla: „Vražda, chaos a krev jsou mi prostě přirozené. Kvůli tomu se můj muž naučil spát s jedním okem otevřeným.“

Vyslovené hrozby zřejmě naplnila a 26 let trvající manželství pravděpodobně zakončila vraždou. Během soudního přelíčení bude mít co vysvětlovat.

Domů
Sdílet
Diskuse