Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
9. března 2020 v 19:19
Čas čtení 0:38
Vojtěch Vanda

Česká vláda se dohodla, že kvůli koronaviru vypomůže na hranicích i armáda

Diskutovat
1
Uložit Uložené

Oznámila to po odpoledním jednání.

Česká vláda přijala další preventivní opatření proti koronaviru. Na odpolední schůzce rozhodla, že policistům, celníkům a hasičům, kteří od rána kontrolují teplotu řidičům vracejícím se hlavně z jihu Evropy, pomůže i armáda. Dále by se měla na místě vybudovat stanoviště, ve kterých by se rovnou odebíraly krevní vzorky. S informací přišly Novinky.cz

Doporučeno
Němečtí výzkumníci testují lék, který by mohl zabránit šíření koronaviru Němečtí výzkumníci testují lék, který by mohl zabránit šíření koronaviru 9. března 2020 v 13:44

„Dohodli jsme se, že na 10 hraničních přechodech, které jsou v režimu kontrol, bude vybudováno zázemí, aby kontrola vzorků mohla proběhnout na místě. Dohodli jsme se na tom, že armáda vypomůže personálem, který pomůže s odběrem vzorků,“ uvedl, jak napsaly Novinky, ministr vnitra Jan Hamáček.

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
31,25 Kč / Týden
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Méně reklam
150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
Roční - 17 %
1 500 Kč 1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
24,04 Kč / Týden
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Úplně bez reklam
2 000 kreditů ihned na nákup benefitů
Sdílení článků kámošům a kámoškám
Všechny možnosti předplatného Mám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Domů
Sdílet
Diskuse