Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
30. dubna 2020 20:00
Čas čtení 0:35
Ondřej Jarůšek

Karlos Vémola porazil v AirBike výzvě Attilu Végha

SPORT
Uložit Uložené

Karlos Vémola a Attila Végh poměřili síly v netradiční disciplíně.

V době zápasového vakua se fanoušci bojových sportů dočkali alespoň jednoho zajímavého srovnání sil. V AirBike challenge se totiž proti sobě postavili (nebo přesněji řečeno posadili) český bijec Karlos Vémola a slovenský velikán Attila Végh, který z jejich vzájemného zápasu loni odcházel jako vítěz po dvou minutách. 

Doporučeno
Boj o 200 000 korun! Podívej se na nově odhalené bojovníky turnaje Oktagon Underground Boj o 200 000 korun! Podívej se na nově odhalené bojovníky turnaje Oktagon Underground 30. dubna 2020 19:15

Tentokrát se však z výhry radoval český „Terminátor“. Ten za 5 minut dokázal spálit 108 kalorií a ujet ohromných 2,5 kilometru, zatímco jeho slovenský sok spálil „pouze“ 96 kalorií a ujel 2,4 kilometru. Bylo to tedy poměrně těsné a oba borci podali skvělý výkon.

Karlos o této výzvě mluvil jako o prvním kroku, jak přimět Attilu Végha k odvetnému zápasu v kleci, odkud posledně odcházel jako poražený. Zda se tak skutečně stane, je zatím ve hvězdách. Karlose každopádně již brzy čeká návrat do klece a jak se zdá, po zranění ramene bude ve skvělé formě.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

Domů
Sdílet
Diskuse