Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
30. dubna 2020 19:15
Čas čtení 1:57
Ondřej Jarůšek

Boj o 200 000 korun! Podívej se na nově odhalené bojovníky turnaje Oktagon Underground

SPORT OKTAGON MMA
Uložit Uložené

Organizace Oktagon MMA odhalila jména bojovníků, kteří budou bojovat v pyramidě do 80 kilogramů.

Očekávaný turnaj Oktagon Underground se pomalu blíží a právě dnes domácí organizace Oktagon MMA zveřejnila jména dalších bojovníků, kteří se poperou o balík peněz. Tentokrát nám byla odhalena jména zápasníků pyramidy do 80 kilogramů, kde na vítěze finálového duelu bude čekat odměna ve výši 8 000 eur (v přepočtu přes 200 tisíc korun).

Na obou stranách se objevují známí bojovníci a o atraktivní boje by tedy mělo být postaráno. Ke kartě se vyjádřil i jeden ze zakladatelů organizace Ondřej Novotný„Hodně zápasníků MMA a mezi nimi i hvězdy postoje, jako třeba Matěj Kozubovský. Na obou stranách elitní jména lehké váhy Oktagonu, jako Bahník, Kohout, kterému by pravidla mohla sedět, rebel Jan Janka a samozřejmě Leo Brichta. Velmi zajímavé bude sledovat Pavla Hvězdu, černého koně české osmičky,“ říká promotér.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma),

O nic méně zajímavý není výčet bojovníků, kteří budou hájit slovenskou půdu„Na slovenské straně bude na vítězství pomýšlet rozhodně Rony Paradeiser a bude zajímavé vidět, jak si povede i Marek Bartl, který byl vždy výborný v postoji. Nechybí ani dva bojovníci z Košic, kde se větší šance dávají určitě Daňkovi. Černým koněm na slovenské straně je rozhodně nesmrtelný Denis Farkaš, který předvádí skvělé zápasy, a veterán Kamil Cibinski, jenž může rozhodně překvapit,“ dodává Novotný.

Spoluzakladatel organizace zároveň vysvětlit, proč vidíme českého bojovníka Marka Bartla mezi Slováky. Vysvětlení je jednoduché. „To rozdělení teď není podle pasu, ale podle místa, kde se kdo nachází. Jinak to ani nešlo,“ uvedl.

Doporučeno
Bude to epické: Kdo si z unikátního turnaje Oktagon Underground odnese balík peněz? Bude to epické: Kdo si z unikátního turnaje Oktagon Underground odnese balík peněz? 25. dubna 2020 19:29

My jsme se některé bojovníky rozhodli oslovit, abychom zjistili například to, jak se na celou akci připravují. Jedním z oslovených byl Leo Brichta, který mezi českými válečníky patří k favoritům. „Příprava probíhá v rámci možností dobře. I když nejsou ideální podmínky, snažím se každý den trénovat a cítím se dobře, každý den spárujeme a kluci (Kozma, Králík a Gregovský) se snaží mi co nejvíce pomoci s přípravou,“ řekl pro Refresher Leo.

Zajímalo nás i to, zda je nějaký konkrétní slovenský bojovník, se kterým by se případně chtěl v samotném finále potkat. „Asi Paradeiser, jednou mě porazil a rád bych svou chybu odčinil, ale nejdřív musíme oba všechno vyhrát, což nebude vůbec snadné,“ pověděl nám.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Leo Brichta (@leonekbr),

Ze slovenské strany jsme zase krátce vyzpovídali mladého talentovaného bojovníka Denise Farkaše, který patří k největší objevům posledních let. „Připravuji se poctivě, makám každý den a jsem připravený na tuto výzvu,“ věří si Farkaš.

Denis patří k velmi kvalitním postojářům a má zkušenosti z boxu, kickboxu či thajského boxu. V posledních letech jej však mohou fanoušci smíšených bojových umění vídat pravidelně bojovat právě i v MMA kleci a na jeho další bitvy se těšíme i my.

A koho by chtěl ve finále? „Přál bych si Matouše Kohouta, protože ho respektuji a byla by to bitva na krev,“ řekl pro Refresher.

Přesná pravidla, podle kterých se bude bojovat, si můžeš prohlédnout na oficiální stránce organizace Oktagon MMA. Kdo je tvůj favorit?

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Denis Farkaš (@denis__farkas),

Domů
Sdílet
Diskuse