Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
4. května 2020 10:45
Čas čtení 0:33
Antonín Havlík

Bohuš z Dědictví a Arnold bojují v novém virálním videu s Andrejem Babišem v jeho postapokalyptickém agro-světě

NEWS VIDEO
Uložit Uložené

Další vtipné virální video z dílny Filmagix je tu. V hlavní roli Zeman, Babiš, Schwarzenegger a... Bohuš Stejskal.

Zřejmě si vzpomínáš na skvělé satirické video, v němž účinkoval Harry Potter a Miloš Zeman jako profesor Bumbál. Stalo se okamžitě virálním a nyní má přes 4 miliony zhlédnutí. Brněnské studio Filmagix, které má celý počin na svědomí, nyní přišlo s dalším pokračováním. 

Dvojice profesionálů na speciální efekty Michal Orsava a Michaela Lovecká si v novém videu vzala na paškál postavy z filmů Dědictví aneb Kurvahošigutntág, Terminátor 2 a samozřejmě české vrcholné politické představitele, jejich hlášky a výstupy, kterých za politickou kariéru nebylo málo. 

Doporučeno
Harry Potter v satirickém videu bojuje se Zemanem, Babišem a Ovčáčkem Harry Potter v satirickém videu bojuje se Zemanem, Babišem a Ovčáčkem 9. prosince 2018 22:09

Opět nechybí propracované sestřihy i vtípky skryté do každého ze záběrů. „Příběh začíná v blízké budoucnosti roku 2030 v České republice, kdy je země sužována vládou zámožného politika. Na moravském venkově se však objeví nečekaný hrdina, jehož rostoucí ambice jsou mocnáři trnem v oku,“ popisují autoři povedeného díla.

Jak dopadne souboj excentrického milionáře Bohuše z kultovního Dědictví, Andreje Babiše a jeho Agrobota?

Domů
Sdílet
Diskuse