Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. května 2020 9:13
Čas čtení 1:02
Adam Smeták

Ikea po vyhledání výrazu „foldyna“ nabízí koště. Děje se tak po slovní výměně Novotného s Foldynou

NEWS PAVEL NOVOTNÝ
Uložit Uložené

V Aréně Jaromíra Soukupa nazval Novotný člena poslaneckého klubu SPD opakovaně kolaborantem a koštětem.

Na stránkách obchodního domu IKEA se po zadání výrazu „foldyna“ do vyhledávače objeví výsledky „koště“, „košťátko“ a číslo 40324314, pod nímž se skrývá toaletní kartáč. Zřejmě jde o výsledek vyhledávání těchto dvou pojmů zároveň, což se nabízelo po televizní debatě z minulého týdne, v níž poslance Jaroslava Foldynu nazval starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně koštětem.

Doporučeno
Pavel Novotný v přímém přenosu ruské televize usínal, smál se a klepal si na čelo. Své oponenty osočil ze lži Pavel Novotný v přímém přenosu ruské televize usínal, smál se a klepal si na čelo. Své oponenty osočil ze lži 30. listopadu 2019 13:25

Ve čtvrtek 7. května byl odvysílán na TV Barrandov pořad Aréna Jaromíra Soukupa. Střetli se v něm starosta Řeporyjí Pavel Novotný, primátor Prahy Zdeněk Hřib, komunistický poslanec Leo Luzar a člen poslaneckého klubu SPD Jaroslav Foldyna. Čtveřice mužů probírala historickou roli Sovětského svazu, Pražské povstání, vlasovce i odstranění sochy maršála Koněva. 

Domů
Sdílet
Diskuse