Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
13. května 2020 9:00
Čas čtení 0:38
Ondřej Jarůšek

Podcast: Nevěra není jen sex. Proč je lepší se nikdy nepřiznat?

PODCASTY LOVE IS ON THE AIR
Uložit Uložené

Poslechni si nový díl podcastu Love is on the air.

Odebírej nás na Spotify

Náš pravidelný podcast Love is on the air je tu s další epizodou a na tebe jako obvykle čeká porce humoru a snad i pár cenných poznatků, které se ti třeba někdy budou hodit. Doktorka Nikita a docent Zach se totiž tentokrát zaměřili na nevěru, pikantní a náročné téma, které ke vztahům patří, ať už se nám to líbí, nebo ne.

Doporučeno
5 negativních efektů častého sledování porna 5 negativních efektů častého sledování porna 10. května 2020 16:35

Naše ústřední dvojice se v nové epizodě přiznává, že se nevěry v minulosti dopustili i oni sami, a možná právě i mezi našimi posluchači se najdou tací, kteří byli ve vztahu rovněž nevěrní. Kde ale vlastně nevěra začíná? Musí se jednat o sex? Nebo sem patří i líbání nebo psaní zpráv? A proč je lepší se k nevěře nepřiznávat? I o tom je nový díl. 

Pokud ti unikl některý z minulých dílů, napravit to můžeš kliknutím sem. Teď už se ale pohodlně usaď a užij si aktuální epizodu. Přejeme příjemný poslech!

Domů
Sdílet
Diskuse