Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. listopadu 2020 v 8:27
Čas čtení 1:01
Ondřej Jarůšek

Oficiálně: Conor McGregor se pobije s bojovníkem, kterého už dříve zmlátil za necelé 2 minuty

Diskutovat
2
Uložit Uložené

Jak Conor McGregor, tak i Dustin Poirier se do klece vrátí skoro přesně po roce.

Po týdnech a měsících plných dohadů a nepotvrzených spekulacích je to konečně oficiální. Fanoušci smíšených bojových umění se 23. ledna příštího roku na akci UFC 257 dočkají očekávané odvety slavného irského bojovníka Conora McGregora (22-4) s Američanem Dustinem Poirierem (26-6). Organizace UFC zápas potvrdila na sociálních sítích.

Jak Conor McGregor, tak i Dustin Poirier se do klece vrátí skoro přesně po roce. Ira jsme viděli bojovat v lednu letošního roku, kdy famózně v 1. kole ukončil legendárního Donalda Ceroneho. Nedlouho poté oznámil konec profesionální kariéry, dalo se však předpokládat, že v důchodu nevydří příliš dlouho. Poirier zase v lednu porazil Dana Hookera 3:0 na body.

Dvojice bojovníků se proti sobě v chystané odvetě střetně po více než 6 letech od jejich prvního vzájemného zápasu, který se uskutečnil v září roku 2014. Tehdy dokázal Ir svého amerického soupeře ukončit v 1. kole na TKO, stačily mu přitom k tomu jen necelé dvě minuty. Poirier tak jistě bude chtít Conorovi tuto hořkou porážku vrátit.

Přidej se do Refresher Clubu
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
31,25 Kč / Týden
Přístup k exkluzivnímu obsahu
Přístup k benefitům (150 kreditů)
Méně reklam
Benefity ve formě slev na beauty, fashion nebo sport
Vstupenky na koncerty nebo do kina
PPV kódy
Půlroční - 23 %
812,5 Kč 625 Kč
Účtuje se každých 6 měsíců
24,04 Kč / Týden
Přístup k exkluzivnímu obsahu
Přístup k benefitům (900 kreditů)
Méně reklam
Benefity ve formě slev na beauty, fashion nebo sport
Vstupenky na koncerty nebo do kina
PPV kódy
Sdílení obsahu kámošům a kámoškám
Roční - 23 %
1 625 Kč 1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
24,04 Kč / Týden
Přístup k exkluzivnímu obsahu
Přístup k benefitům (2 000 kreditů)
Úplně bez reklam
Benefity ve formě slev na beauty, fashion nebo sport
Vstupenky na koncerty nebo do kina
PPV kódy
Sdílení obsahu kámošům a kámoškám
Všechny možnosti členství Mám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Doporučeno
„Je to takový český Harry Potter.“ Tuzemské fantasy dobývá Netflix, drží se mezi nejlepšími „Je to takový český Harry Potter.“ Tuzemské fantasy dobývá Netflix, drží se mezi nejlepšími 9. března 2026 v 13:57
Doporučeno
6 nejlepších IT kabelek na jaro. Co nosí Rihanna, Sydney Sweeney nebo Jacob Elordi? 6 nejlepších IT kabelek na jaro. Co nosí Rihanna, Sydney Sweeney nebo Jacob Elordi? 9. března 2026 v 13:00
Doporučeno
26letý Michal měl tři byty, ale stále bydlel na koleji: „Do konce roku jich chci mít 10“ 26letý Michal měl tři byty, ale stále bydlel na koleji: „Do konce roku jich chci mít 10“ 10. března 2026 v 10:00
Domů
Sdílet
Diskuse