Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
10. prosince 2020 v 12:22
Čas čtení 0:59
Tereza Šnajdrová

Seznam požaduje od Googlu náhradu škody více než 9 miliard korun

NEWS
Uložit Uložené

Taková škoda prý Seznamu vznikla v důsledku omezené hospodářské soutěže v oblasti služeb všeobecného internetového vyhledávání.

Nejvyužívanější český web Seznam.cz písemně vyzval Google k uhrazení částky ve výši 9,072 miliardy korun jako náhradu škody, která mu prý vznikla v důsledku omezené hospodářské soutěže v oblasti služeb všeobecného internetového vyhledávání. Seznam na svém blogu napsal, že Google dle jeho názoru zneužívá svého dominantního postavení na trhu.

Doporučeno
Svět se směje předraženým AirPods Max. Otík z Vesničko má středisková zřejmě infiltroval designérský tým Applu Svět se směje předraženým AirPods Max. Otík z Vesničko má středisková zřejmě infiltroval designérský tým Applu 9. prosince 2020 v 18:51

Na základě rozhodnutí Evropské komise z roku 2018, které potvrdilo, že se společnost Google dopustila porušení předpisů Evropské unie na ochranu hospodářské soutěže, nyní žádáme náhradu škody, která nám vznikla při snahách o rozšiřování našich aplikací a služeb na mobilní zařízení s operačním systémem Android,“ vysvětluje výzvu místopředseda představenstva Seznam.cz Pavel Zima.

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
31,25 Kč / Týden
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Méně reklam
150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
Roční - 17 %
1 500 Kč 1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
24,04 Kč / Týden
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Úplně bez reklam
2 000 kreditů ihned na nákup benefitů
Sdílení článků kámošům a kámoškám
Všechny možnosti předplatnéhoMám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Domů
Sdílet
Diskuse