Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
1. října 2021 10:59
Čas čtení 1:44
Vojtěch Vanda

VIDEO: Piráti a STAN mají venku vlastní hymnu. Bartoš rapuje, Rakušan obstaral bicí

VIDEO: Piráti a STAN mají venku vlastní hymnu. Bartoš rapuje, Rakušan obstaral bicí
Zdroj: Česká pirátská strana
NEWS VOLBY DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY 2021
Uložit Uložené

Podle diskutujících na Twitteru se tento krok Pirátům a Starostům úplně nepovedl.

Koalice Pirátů a Starostů vstoupila do poslední fáze předvolební kampaně s hymnou. A jak už to tak u hymen politických stran bývá, i tato vzbudila poněkud velký rozruch. Ve videoklipu je možné zhlédnout předsedu Pirátské strany Ivana Bartoše rapovat a předsedu Starostů Víta Rakušana naznačovat hru na buben, což rozebrali uživatelé Twitteru.

Doporučeno
Hymna SPD: Petr Kolář ji nazpíval, ale teď se brání. „SPD volit nebudu a nejsem její tváří“ Hymna SPD: Petr Kolář ji nazpíval, ale teď se brání. „SPD volit nebudu a nejsem její tváří“ 17. července 2021 14:36

„Válka je stejná a boj se nemění / Nepřátel hejna a už jsme v ní,“ rapuje v novém předvolebním videoklipu Ivan Bartoš, přičemž drží svou ikonickou červenou harmoniku. V refrénu je pak jasně slyšet hlavní motiv písně – přetvoření politické struktury tak, aby z něj vznikl „Pirátostan“, tedy vláda v čele s Piráty a Starosty.

Domů
Sdílet
Diskuse