Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
5. října 2021 8:42
Čas čtení 1:32
Radim Šlechta

Zaměstnanci Facebooku se během výpadku nemohli dostat do práce, nefungovaly jim přístupové karty. Komunikovali přes Outlook

Zaměstnanci Facebooku se během výpadku nemohli dostat do práce, nefungovaly jim přístupové karty. Komunikovali přes Outlook
Zdroj: Pexels/Thought Catalog/volně k užití
NEWS FACEBOOK
Uložit Uložené

Jejich zaměstnanecké karty nefungovaly.

Do centrály Facebooku se nemohli dostat zaměstnanci. Tato komplikace navázala na pondělní několikahodinový výpadek veškerých služeb společnosti. Mimo provoz byl Facebook, Instagram, Messenger i WhatsApp přibližně od 17:30 do pozdního večera. Informoval o tom server Business Insider.

Podle technologické novinářky NY Times Sheery Frenkel se zaměstnanci společnosti Facebook v pondělí nemohli dostat do budovy, aby vyhodnotili několikahodinový výpadek a mohli jej řešit. Jejich přístupové karty dveře totiž neodemkly. 

„Zrovna jsem telefonovala s člověkem, který pracuje pro Facebook a popsal mi zaměstnanci, kteří nebyli schopni vstoupit do budovy, aby řešili výpadek, jelikož jejich přístupové karty nefungovaly,“ uvedla novinářka.

Domů
Sdílet
Diskuse