Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. ledna 2022 10:19
Čas čtení 1:45
Tereza Šnajdrová

Pavla Trávníčka obvinily ze sexuálního násilí další dvě ženy

Pavla Trávníčka obvinily ze sexuálního násilí další dvě ženy
Zdroj: ČTK/DPA/Sebastian Kahnert
NEWS PAVEL TRÁVNÍČEK
Uložit Uložené

Po svědectví paní Věry se ozvaly další dvě ženy, které tvrdí, že s hercem mají podobnou zkušenost.

Začátkem ledna se o nevhodném sexuálním chování, kterého údajně dopustil herec Pavel Trávníček, rozhodla veřejně promluvit první žena, kterou měl pohádkový princ ve své šatně donutit k masturbaci. Právě její odvaha dodala sílu i dalším dvěma ženám, které tvrdí, že s hercem mají podobnou zkušenost. První z nich, která svůj příběh popsala pro Extra, se s Trávníčkem údajně setkala v pouhých 15 letech.

Doporučeno
Žena obvinila Pavla Trávníčka ze sexuálního útoku. „Vše jsou odporné dehonestující lži,“ reaguje hercův právník Žena obvinila Pavla Trávníčka ze sexuálního útoku. „Vše jsou odporné dehonestující lži,“ reaguje hercův právník 7. ledna 2022 14:28

Petra tvrdí, že ji v jejích 15 letech Trávníček osahával

Žena, která se rozhodla promluvit, se s hercem nechce soudit, nechce být mediálně známá a jediné se chce je, aby se o údajném predátorském chování Pavla Trávníčka dozvěděla veřejnost.

Celý incident se měl odehrát v době, kdy ženě vystupující pod jménem Petra bylo 15 let a zúčastnila se soutěže DO-RE-MI. Pavel Trávníček ji po natáčení údajně chtěl něco ukázat, načež s ním Petra odešla do šatny a za zavřenými dveřmi mělo dojít k osahávání, vypověděla Petra pro Seznam Zprávy.

Se vším, co se jí v ten den před dvaceti lety mělo stát, se dle svého svědectví, ihned svěřila své matce a kamarádce, které ji na pěveckou soutěž doprovodily. Ty však tenkrát nezasáhly a Petra chce nyní dodat odvahu i dalším obětem, kterým ostatní nemusí věřit. SeznamZprávy její svědectví ověřily u dalších dvou osob, kterým se měla tehdy svěřit.

Pokud máš zkušenosti se sexuálním násilím, můžeš se obrátit na informační linku 777 012 555. Linka je aktivní v úterý od 17:00 do 19:00 a ve čtvrtek od 19:00 do 21:00.

Paní M. uvádí, že má s Trávníčkem podobnou zkušenost

Příběh první svědkyně, paní Věry, dodal odvahu promluvit i paní M., která se se svým zážitkem s Trávníčkem svěřila serveru Extra. I ona se s hercem měla setkat v pěvecké soutěži DO-RE-MI, když jí bylo dvacet let. Údajně ji pozval k sobě do šatny na kávu a dle jejího svědectví se dožadoval orálního sexu

Trávníček obvinění odmítá

REFRESHER se s hercem pokoušel spojit, ale žádné odpovědi se nedočkal. Vyjádření poskytl pouze právník Pavla Trávníčka, Radek Suchý. „Můj klient se bude proti těmto nehorázným a bezprecedentním útokům na jeho osobu tvrdě bránit. Sdělujeme tisku i veřejnosti, že nejpozději zítra zašlu vydavatelství předžalobní výzvu, kdy budeme žádat omluvu a výraznou finanční satisfakci, zároveň podáváme trestní oznámení na neznámého pachatele,“ napsal serveru Extra.

Článek je veden snahou mého klienta společensky, profesně a především lidsky zničit. Klient se nehodlá smířit s tím, že by se měl stát další obětí kampaně Me Too. Zdůrazňujeme znovu, že nic z toho, co je v článku uvedeno, není pravdou, vše jsou odporné dehonestující lži. Stejně budeme postupovat proti každému, kdo se na šíření těchto lží bude podílet,“ dodal Suchý s tím, že jiné vyjádření herec poskytovat nebude.

Domů
Sdílet
Diskuse