Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. ledna 2022 v 14:28
Čas čtení 2:06
Vojtěch Vanda

Žena obvinila Pavla Trávníčka ze sexuálního útoku. „Vše jsou odporné dehonestující lži,“ reaguje hercův právník

Žena obvinila Pavla Trávníčka ze sexuálního útoku. „Vše jsou odporné dehonestující lži,“ reaguje hercův právník
Zdroj: ČTK/DPA/Sebastian Kahnert
OSOBNOSTI JAN CIMICKÝ PAVEL TRÁVNÍČEK SEXUÁLNÍ OBTĚŽOVÁNÍ
Uložit Uložené

Svědectví anonymní oběti zveřejnil web Extra.cz. Sedmatřicetiletá žena byla údajně při natáčení pořadu Tele Tele zneužita v barrandovských ateliérech Pavlem Trávníčkem. Herec prostřednictvím svého právníka incident popřel.

Na serveru Extra.cz byl publikován rozhovor se ženou, která byla dle svého tvrzení v patnácti letech sexuálně zneužita hercem Pavlem Trávníčkem během natáčení pořadu Tele Tele v barrandovských ateliérech. Hercův právník Radek Suchý informaci označil za „odporné dehonestující lži“.

O incidentu se údajná oběť odhodlala promluvit až po dvaceti letech, odvahu jí měla dodat zpěvačka Jana Fabiánová s kauzou kolem Jana Cimického. Svědkyně, které má nyní být 37 let, zůstala v anonymitě. 

Doporučeno
Jan Cimický je prověřován policií. Ozvaly se další ženy, které jej obvinily ze sexuálního násilí Jan Cimický je prověřován policií. Ozvaly se další ženy, které jej obvinily ze sexuálního násilí 8. listopadu 2021 v 17:24

Žena, o které web Extra.cz píše pod anonymním jménem „Věra“, měla ve svých patnácti letech být komparzistkou, která navštěvovala různá natáčení. V osudný den, kdy údajně došlo k sexuálnímu zneužití, měla být v hledišti na natáčení pořadu Tele Tele v barrandovských ateliérech. Psát se měl rok 2000. 

Pokud máš zkušenosti se sexuálním násilím, můžeš se obrátit na informační linku 777 012 555. Linka je aktivní v úterý od 17:00 do 19:00 a ve čtvrtek od 19:00 do 21:00.
Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Méně reklam
150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
Roční
1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Úplně bez reklam
2 000 kreditů ihned na nákup benefitů
Sdílení článků kámošům a kámoškám
Všechny možnosti předplatnéhoMám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Domů
Sdílet
Diskuse