Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
22. ledna 2022 v 18:38
Čas čtení 1:02
Ondřej Jarůšek

„P*či!“ Česká biatlonistka Lucie Charvátová baví internet vulgární nadávkou, ve Světovém poháru přišla o vedení (VIDEO)

„P*či!“ Česká biatlonistka Lucie Charvátová baví internet vulgární nadávkou, ve Světovém poháru přišla o vedení (VIDEO)
Zdroj: ČTK/Plíhal Libor
SPORT
Uložit Uložené

Když se nedaří, je přirozené ulevit si nadávkou. To platí i pro sportovce. Biatlonistku Lucii Charvátovou však zachytily mikrofony a záběry kolují po sociálních sítích.

Český biatlonistický tým měl na dosah významný úspěch, k jeho dosažení však bohužel nedošlo. Ve štafetě žen v rámci Světového poháru útočila Lucie Charvátová na vítězství, ve vedení se však neudržela. Česká štafeta ve složení Jessica Jíslová, Tereza Voborníková, Markéta Davidová a Lucie Charvátová nakonec dojela na šestém místě.

Od medailového umístění český tým nejprve vzdálil nešťastný moment, kdy Lucie Charvátová sjela z tratě a trvalo dlouhé sekundy, než se dostala zpátky. „Jsem zdravotně v pořádku, bolí mě jen zadek, ale úplně mě vyděsilo, jak jsem se svalila pod trať. Něco podobného mě ještě ve štafetě nikdy nepotkalo," litovala.

Ke smolnému sjetí z tratě se následně přidaly také chyby na střelnici. Charvátová musela z dioptru své zbraně opakovaně vyfoukávat sníh, ale ani to bohužel nepomohlo. Sestřelování terčů musela dvakrát opakovat. Frustraci se česká biatlonistka rozhodla ventilovat verbálně a její povzdech zachytily mikrofony. „P*či!“ uslyšeli diváci v televizích.

Tento moment začal rychle kolovat po sociálních sítích, kde řadu uživatelů pobavil.

Ženskou štafetu nakonec ovládl norský tým, za kterým následovaly Rusky a na třetím místě skončily Francouzky. Před šestými Češkami dojely do cíle týmy Itálie a USA. Sedmé byly Švýcarky, osmou příčku obsadil tým Německa, deváté skončily Finky a na desátém místě dorazily Polky.

Domů
Sdílet
Diskuse