Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
15. března 2022 15:36
Čas čtení 0:53
Tereza Patočková

Policisté navrhli obžalovat střelce z úřadu práce, obvinili jej z vraždy

Policisté navrhli obžalovat střelce z úřadu práce, obvinili jej z vraždy
Zdroj: Policie ČR
NEWS POLICIE ČR
Uložit Uložené

O dalším postupu po návrhu na obžalobu musí rozhodnout státní zástupkyně, která případ dozoruje.

Policie ukončila vyšetřování případu červencové střelby v Bělehradské ulici v Praze. Jiří D. je obviněný mimo jiné z vraždy zaměstnankyně úřadu práce. Informoval o tom server iROZHLAS.cz, kterému to potvrdil mluvčí pražského státního zastupitelství. Policie dle média již předala veškerý spisový materiál žalobkyni s návrhem na obžalobu. Ta bude spis studovat a případně rozhodne o podání obžaloby.

Ve vámi dotazované věci bylo skončeno vyšetřování a spisový materiál byl s návrhem na podání obžaloby předložen státní zástupkyni Městského státního zastupitelství v Praze,“ odpověděl mluvčí městského státního zastupitelství v Praze Aleš Cimbala serveru iROZHLAS.cz na dotaz, v jaké fázi se vyšetřování případu nachází. Doplnil, že o dalším postupu musí rozhodnout na základě předložených materiálů státní zástupkyně, která případ dozoruje.

Domů
Sdílet
Diskuse