Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
25. března 2022 16:33
Čas čtení 1:52
Vojtěch Vanda

Esposito a Efenel vydali nový klip a Whtevr zdraví ze světa anime. Je tu FRESH RELEASE

Esposito a Efenel vydali nový klip a Whtevr zdraví ze světa anime. Je tu FRESH RELEASE
Zdroj: s povolením Esposita
HUDBA FRESH RELEASE HUDBA
Uložit Uložené

Nová várka, která ti nesmí utéct!

Nový týden, nové tracky. Rap nespí, což ale nepotvrzují jen ti největší hráči. Proto ti přinášíme náš, dnes už bychom mohli říct pravidelný, týdenní přehled s názvem FRESH RELEASE, v němž ti dokazujeme, jak fresh máme i mladou českou rapovou scénu. Dnes se podíváme do Brna, uslyšíme nějaký ten emo-trap, ale také zavítáme do světa anime.

Doporučeno
Plastic velebí vůni trávy, Butterclub zase doutníků. Toto jsou novinky z produkce mladých českých raperů Plastic velebí vůni trávy, Butterclub zase doutníků. Toto jsou novinky z produkce mladých českých raperů 13. března 2022 17:00

semspoko – špinavý boty feat. Salvi21

Možná trochu s křížkem po funuse, ale lepší někdy než vůbec, že jo. Již v minulém FRESH RELEASE jsme tě informovali o novém EP, které po pauze vydal semspoko. Rozhodli jsme se, že by byla škoda, kdybychom track z DPDR, jak se projekt jmenuje, vynechali, když dostal video i hostující sloku.

Na tracku špinavý boty uslyšíš zlínského Salviho21, kterého znáš z našeho posledního FRESH RAPu. Video obstaral další nadějný interpret wtfmax a zvuk doladil Totally Nothin. Obsahově se jedná o zpověď o tom, jak se interpreti snaží žít život naplno, bez výčitek, že něco nestihli nebo neudělali, což s sebou ale nese i jistý diskomfort ve vztazích a psychické pohodě. Ono ten, kdo zná semspoka, asi ví, o čem je řeč. 

Domů
Sdílet
Diskuse