Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Refresher Česko
Otevřít v aplikaci Refresher
Stáhnout
X
29. června 2022 9:50
Čas čtení 0:49
Radim Šlechta

Policie pátrá po Tomáši Schubertovi z Benešovska

Policie pátrá po Tomáši Schubertovi z Benešovska
Zdroj: Policie ČR
NEWS POLICIE ČR ZPRÁVY Z DOMOVA
Uložit Uložené

V případě, že máš jakékoliv informace, se obrať na linku 158.

Kriminalisté z Benešova pátrají po Tomáši Schubertovi. Pochází ze Čtyřkol na Benešovsku a je mu 46 let. Ztratil se v pondělí a naposledy jej viděla jeho přítelkyně v místě bydliště. Vzhledem k tomu, že byl nalezen dopis na rozloučenou, se policie důvodně obává o zdraví a život pohřešovaného muže. Veřejnost žádá o jakékoliv informace. Pokud víš, kde by se mohl muž nacházet, zavolej na linku 158.

„Muž se může pohybovat osobním vozidlem Volkswagen Passat Variant combi červené barvy SPZ 5E3 9055. Pohřešovaný je asi 180 cm vysoký, má zelenohnědé oči a vyholenou hlavu. Popis oblečení, které mohl mít na sobě, není znám,“ píše policie na webových stránkách.

Podle kriminalistů se muž naposledy pohyboval v okolí Želivce na Praze-jih. „Muž rád navštěvuje herny a hraje na automatech. Pokud máte jakékoliv informace o tom, kde by se pohřešovaný mohl nacházet, nebo jste ho někde viděli nebo zahlédli předmětné vozidlo, ozvěte se prosím policistům na linku 158. Za pomoc s pátráním děkujeme,“ uvádí policie.

Domů
Sdílet
Diskuse