Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
10. srpna 2022 17:31
Čas čtení 1:07
Tereza Patočková

Amanda Seyfried by si přála, aby jako teenagerka měla koordinátory intimity. Na place se cítila nepříjemně

Amanda Seyfried by si přála, aby jako teenagerka měla koordinátory intimity. Na place se cítila nepříjemně
Zdroj: Getty Images/Anne du Boucheron Inc/Contributor
NEWS FILM HRA O TRŮNY SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ (USA)
Uložit Uložené

Koordinátoři intimních scén se v poslední době stali opět diskutovaným tématem. Herec ze seriálu Hra o trůny Sean Bean kritizoval jejich přítomnost na filmovém a televizním natáčení.

Herečka Amanda Seyfried řekla časopisu Porter, že se na začátku své kariéry cítila během natáčení intimních scén nepříjemně a záměrně s tím nic nedělala, protože se bála, že by jinak nedostávala práci. Informoval o tom server Variety

Herečka hrála například ve filmech Mamma Mia nebo v letošním seriálu The Dropout z Disney+, ale přála by si, aby mohla kariéru začínat nyní. Tedy v době, kdy jsou na place povinnou součástí koordinátoři intimity a herci mají lepší možnost se ozvat. Seyfried uvedla, že ze svých hereckých začátků v Hollywoodu vyšla „celkem bez úhony“, ale zpět se ohlíží v šoku.

„V devatenácti jsem po place chodila bez spodního prádla – to si ze mě děláte srandu? Jak jsem to mohla dopustit,“ uvedla Seyfried. „Vím jak: Bylo mi 19 a nechtěla jsem nikoho naštvat a chtěla jsem si udržet práci. Takto jsem to mohla dopustit,“ dodala.


Koordinátoři intimních scén se v poslední době stali opět diskutovaným tématem poté, co herec ze seriálů Hra o trůny a filmové ságy Pán prstenů Sean Bean kritizoval jejich přítomnost na natáčení. Bean tvrdil, že „přirozený způsob chování milenců“ je „zničen tím, že ho někdo svede přímo na technické cvičení“. Od té doby se k Beanovu názoru vyjádřilo několik herců včetně jeho kolegyně z filmu Snowpiercer Leny Hall, která uvedla, že pokud by se s Beanem při natáčení necítila bezpečně, koordinátora by využila.

Domů
Sdílet
Diskuse