Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. července 2023 v 11:06
Čas čtení 0:36
Martin Adam Pavlík

Trailer: Spin-off seriálu Castlevania od Netflixu láká nádhernou animací a krvavými upíry

Trailer: Spin-off seriálu Castlevania od Netflixu láká nádhernou animací a krvavými upíry
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY NETFLIX
Uložit Uložené

Sleduj strhující upoutávku na anime seriál.

Netflix odhalil upoutávku k anime Castlevania: Nocturne. Premiéra nás čeká 28. září. Jedná se o spin-off seriálu Castlevania od Warrena Ellise. Můžeš se znovu těšit na temnou gotickou atmosféru a spoustu krvelačných upírů.

Novinka bude vyprávět dosud neodhalený příběh jedné z nejoblíbenějších postav franšízy, lovce upírů Richtera Belmonta. Díky němu se vrátíme v čase do roku 1792, tedy do období Velké francouzské revoluce.

Castlevania: Nocturne
Zdroj: Netflix

Další protagonistkou Castlevania: Nocturne bude teenagerská lovkyně upírů Maria Renard. Bude doprovázet Belmonta během hledání temných příšer. Jak píše Collider, Castlevania je považována za jednu z nejlepších televizních adaptací videohry, proto není překvapivé, že tvůrci přicházejí se spin-offem.

Portál dodává, že vzhledem k popularitě franšízy by Netflix chtěl udržet anime déle při životě, což znamená, že bude-li Castlevania: Nocturne fungovat na diváctvo stejně dobře jako původní série, nebo ji dokonce přebije z hlediska sledovanosti, určitě uvidíme i druhou sérii. Koneckonců původní seriál měl čtyři série a pokryl příběh pouze dvou her.

Domů
Sdílet
Diskuse