Sharon Osbourne v emotivním rozhovoru popsala nejtěžší chvíle svého života.
Legendární princ temnoty Ozzy Osbourne zemřel ve věku 76 let ve svém rodinném sídle v Buckinghamshire, jen krátce poté, co společně se Sharon strávili poslední chvíle. Manželka zesnulého zpěváka v rozhovoru Piers Morgan Uncensored přiznala, že ho našla v posilovně poté, co prodělal infarkt, a okamžitě pochopila, že je konec.
Záchranáři se ho pokoušeli oživit, ale marně. „Okamžitě jsem věděla, že odešel,“ přiznala. Ozzy navzdory vážným zdravotním problémům trval na svém posledním koncertu ve Villa Parku. Lékaři mu už před vystoupením říkali, že ho to může stát život, ale on odpověděl jen: „Udělám to. Chci to udělat.“ Podle Sharon cítil, že se blíží jeho čas.
V rozhovoru se dotkla i jejich poslední noci. Ozzy se budil a kolem čtvrté ráno ji požádal, aby ho políbila a objala. „Dej mi pusu, pevně mě obejmi,“ cituje Sharon Ozzyho poslední slova. „Přemýšlím, jestli jsem ho měla držet ještě silněji,“ řekla se slzami v očích.
Dvojice měla svatbu v roce 1982 a patřila k nejikoničtějším párům showbyznysu, i navzdory bojům s drogami, nevěrou či jeho častými zdravotními problémy.
Sharon přiznala, že se po jeho smrti trápila natolik, že ji od extrémních myšlenek držela jen rodina. Zmínila také dojemné reakce fanoušků a známých, které jí pomáhají překonávat smutek. Kondolence dostala dokonce i od prezidenta Donalda Trumpa a krále Karla III.
Připouští, že život bez Ozzyho je „úplně jiný“, ale je odhodlaná naučit se s bolestí žít. „Byli jsme spojeni celé dekády. Nikdy se znovu nevdám.“