Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
4. června 2016 12:55
Čas čtení 0:00
Roman Kulich

Američanka si na svém těle nechala vytetovat 100 let historie tetování! Poznáte umělce?

KULTURA
Uložit Uložené

Tetování, stejně jako každé umění se postupem času vyvíjelo. Ale znáte například vývoj tetování? Následující video vám ho ukáže.

Tetování je jednou z nejpoužívanějších metod pro zkrášlení lidského těla. Někteří tetování používají jako pouhou ozdobu, protože je to v módě, jiní zase nad svým tetováním pečlivě přemýšlí jako o kusu umění, které na nich nechává vzpomínky. Jedná se o zařazení do subkultury až po značku gangu. Ale víte vůbec, jak se tetování postupem času vyvíjelo? Američanka, která se dobrovolně přihlásila do projektu s názvem 100 Years Of Beauty – Americana Tattoo vám to nyní předvede na vlastní kůži. Během tohoto projektu si totiž na svém těle nechala vytetovat hned několik stylů tetování podle různých umělců, kteří tetování v USA významným způsobem ovlivnili v rozmezí let 1910 až po současnost.

Takhle vypadala Casey před celým zákrokem, jak vypadala po něm, se podívejte na následujícím videu

Američanka si na svém těle nechala vytetovat 100 let historie tetování! Poznáte umělce?
Zdroj: Vimeo

Během jednoho týdne se Casey nechala tetovat do stylů podle tak zásadních jmen jako Charlie Wagner, u kterého začala a zahájila to tak pro něj typickou růží, která se s námi drží až po současnost a potkáte ji jako jedno z nejčastějších tetování vůbec. Poté následovali jména jako Amunda Dietzel, Cap Coleman, Paul Rogers, Sailor Jerry, Lyle Tuttle, Don Ed Hardy, Mike “Rollo” Melone, Gui Aitchison, Jack Rudy a jako poslední Nikko Hurtado, který je známý díky jeho velice propracované kresbě.

Domů
Sdílet
Diskuse