Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
12. února 2017 16:35
Čas čtení 0:00
Klára Tomková

Adam Levine představil světu svoji dceru při přebírání hvězdy na chodníku slávy

Uložit Uložené

Hollywoodský chodník slávy se opět rozrostl. Adam Levine svojí hvězdu na ceremoniálu ukázal své malé dcerce i ženě Behati Prinsloo.

Frontman kapely Maroon 5 Adam Levine je další celebritou, která si letos převzala svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Se svojí ženou Behati Prinsloo, která je andílkem Victoria's Secret, jsou hvězdným párem, který vždy poutá veškerou pozornost. To se ale v září, kdy se jim narodila dcerka Dusty Rose Levine, změnilo. Sorry Adame, ale byla to právě malá Dusty, která na ceremoniálu byla tou hlavní star. Až do této chvíle hvězdný pár soukromí své dcery pevně střežil, takže jsme s ní potetovaného taťku mohli vidět na veřejnosti poprvé až teď. A můžeme říct jen to, že vedle zaběhlé zkratky MILF by měla existovat i DILF! Adam s Behati si přizvali i slavné hosty, a tak na křtu nechyběla například zpěvačka Gwen Stefani a její manžel Blake Shelton. Jak to všem zúčastněným slušelo, o tom se můžete přesvědčit z následujících fotografií.

Domů
Sdílet
Diskuse