Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
20. listopadu 2017 8:32
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Masový vrah Charles Manson v 83 letech zemřel

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Nechvalně známý zločinec zemřel přirozenou smrtí.

Charles Manson, masový vrah, který si za své zločiny odpykával doživotní trest, je po smrti. V pondělí to uvedla mluvčí kalifornských vězeňských úřadů. Manson zemřel přirozenou smrtí v 83 letech v nemocnici, ve které byl nedávno kvůli blíže neupřesněným zdravotním problémům hospitalizován.

Manson se svými zfanatizovanými stoupenci, kteří si říkali „Mansonova rodina“, brutálně zavraždil na konci 60. let 7 lidí, mezi nimiž byla i 26letá herečka Sharon Tate, která se v té době nacházela v osmém měsíci těhotenství. Svými činy chtěli ve Spojených státech rozpoutat rasovou válku.

Série vražd tehdy šokovala celý svět a vyšinutý zločinec s hákovým křížem vytetovaným na čele dodnes patří k nejznámějším kriminálníkům americké historie. Pokud se o Charlesi Mansonovi chcete dozvědět více bližších informací, navštivte náš starší článek, který o jeho životě a zločinech pojednává.

Masový vrah Charles Manson v 83 letech zemřel
Zdroj: commons.wikimedia.org
Domů
Sdílet
Diskuse