Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. května 2018 v 12:33
Čas čtení 0:00
Jakub H.

Potrhlá chirurgyně čelí žalobě. Během operace si s kolegy udělala diskotéku

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Není nad to, když člověka práce baví.

V nemocnici v Georgii mají jednu hudebně nadanou doktorku se smyslem pro humor. Na starosti má chirurgické zákroky a během výkonu si s kolegy dokáže sterilní atmosféru náležitě oživit.

Poté, co se vystresovaný pacient propadne do klidu anestezie, začíná operace, a to hrou na trubku. Následuje propracovaná choreografie se skalpelem v ruce. Za zpěvu Cut It od O. T. Genasise provádí doktorka první řez. Přestože u toho vrtí zadnicí, je docela rovný. V ten moment se k oslavám přidává zbytek týmu. Celou show můžete vidět ve videu níže:

Všimli jste si, jak jsou všichni na sále sehraní? Oni to totiž nedělají poprvé.

Dr. Windell Davis Boutte čelila za několik posledních měsíců už mnoha žalobám za tancování u operace. V Americe je možné všechno, a tak se většina stížností již urovnala a doktorka dál postuje videa online.

Ne vždy však doktorčino dovádění dobře dopadne. Jedna z těch žalob je totiž například od syna Icilmy Corneliusové, která po komplikaci na sále zůstala s trvalým poškozením mozku a odkázána na doživotní péči.

U tohoto případu se však neprokázalo, zdali doktorka Boutteová skutečně tancovala.

Domů
Sdílet
Diskuse