Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Sobota 8. 8. 2020 svátek má Soběslav

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Filmy a Seriály - Komiksové filmy
14
Dominik Vetrák
4. květen 2019, 17:40
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Jak bude vypadat MCU po Endgame? Kdo bude v týmu Avengers a které filmy s novými postavami uvidíme?

Co bude se Strážci Galaxie, Iron Manem a Fází 4?

Dominik Vetrák
4. květen 2019, 17:40
Jak bude vypadat MCU po Endgame? Kdo bude v týmu Avengers a které filmy s novými postavami uvidíme?
Zdroj: Marvel Studios/Disney
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
14
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Článek obsahuje spoilery k Avengers: Endgame!

 

Avengers: Endgame je za námi. Kulminace 21 filmů a 11 let napříč 3 fázemi nemohla skončit lépe a fanoušci to také náležitě oslavují. Snímek do konce týdne zřejmě pokoří hranici 2 miliard vydělaných v kinech a následně zamíří na první místo a sesazení Avatara. My mu v tom budeme pekelně držet palce, protože si to Feige, herci a spol. nesmírně zaslouží a také kvůli tomu, že jde o lepší film.

 

My jsme se už z emocionálního sevření konce a celého filmu dostali. Je tak na čase podívat se do budoucnosti a odhadnout, na co všechno se můžeme těšit a jak události Endgame ovlivní budoucí filmy. My jsme ti podobný článek přinesli před měsícem, ale patřilo by se ho aktualizovat. Jednak tu máme další castingové novinky, jednak události Endgame značně ovlivní budoucí projekty.

 

Nejbližším filmem po Spider-Man: Far From Home (ten oficiálně uzavírá 3. Fázi) bude zřejmě Eternals. Ty stvořili Celestials (v MCU je zastupuje například Grandmaster z Thora či Collector z GotG), aby chránili Zemi. Herecký ansámbl zatím (nepotvrzeně) tvoří Angelina Jolie, Kuma Nanjiani či Dong-Seok Ma. Přidat by se k nim ještě měl nějaký homosexuální herec v hlavní roli (ano, Marvel si vybere herce podle sexuální orientace, nikoliv talentu, jen aby potěšil společnost).

 

Ako bude vyzerať MCU po Endgame? Kto bude členom tímu Avengers a ktoré filmy s novými postavami uvidíme?

 

Následovat by měl asijský superhrdina Schang-Chi. Marvel si chce dát od zaběhnutých hrdinů menší pauzu, což je po Endgame jen a jen dobře. Nebudeme se totiž po pauze moct dočkat, až je znovu uvidíme pohromadě. Nejprve nás tedy zavalí novými sólovkami, origin příběhy a podobně. O Schang-Chim nemáme žádné nové informace, takže tě zase jednou odkážeme na článek zmíněný výše.

 

Další v pořadí bude sólovka Black Widow. Ta je však po událostech Endgame mrtvá. Banner ji nedokázal oživit, a tak se ve filmu zřejmě podíváme na její minulost, origin, případně začátky s Hawkeyem a snad konečně zjistíme, co se to stalo v Budapešti. Velmi by nás potěšila účast Rennerova Clinta Bartona, ale ten údajně dostane vlastní seriál na Disney+. Doufáme však, že se objeví i zde. Více se o plánech na tento film dozvíš zde. Navíc není vyloučeno, že si ve snímku zahraje i Emma Watson. Tím bychom uzavřeli rok 2020.

 

Co bude následovat potom? S jistotou můžeme počítat s pokračováním Doctora Strange a Black Panthera. Mrtví hrdinové jsou oživení, avšak takový Stephen Strange přišel o Time Stone a kromě Barona Morda bude muset čelit i Dormammuovi. Jak to zvládne, je záhada, ale určitě v tom boji nebude sám, jak jsme již viděli na konci Endgame.

 

 

Ako bude vyzerať MCU po Endgame? Kto bude členom tímu Avengers a ktoré filmy s novými postavami uvidíme?

Co se Black Panthera týká, Killmonger s největší pravděpodobností oživený nebude. Mnohem více než na děj se však těšíme na případné herecké obsazení. Kdo by si sakra dnes nechtěl zahrát v Marvelovce, obzvláště v Pantherovi, který má pro USA velký význam? Očekáváme, že ansámbl bude nesmírně nabitý afroamerickými hvězdami.

 

V jednom z těchto filmů se navíc téměř jistě představí Namor the Submariner. Marvelácká odpověď na Aquamana byla teasovaná již v Endgame (podmořské zemětřesení) a také ho zmiňoval režisér Scott Derickson ve spojitosti se Strangem (tweet následně vymazal). Vzhledem k tomu, že ta zemětřesení zaznamenali u pobřeží Afriky, sázíme na Panthera. Strange má záporáků z jedničky až až.

 

Co se týče dopadu Endgame na jejich další dobrodružství, i zde najdeme množství potenciálního materiálu. Wakanda se ukázala světu a ve finálním souboji obětovala hodně svých bojovníků. Svět o její síle již dobře ví a určitě se stane terčem mnoha útoků. Na druhé straně tu máme Strange, který bude muset čelit ještě větší hrozbě a doufat přitom, že se obejde i bez Time Stone.

 

 

Ako bude vyzerať MCU po Endgame? Kto bude členom tímu Avengers a ktoré filmy s novými postavami uvidíme?

 

V roce 2021 by pak ještě měli dorazit Strážci Galaxie 3. A to společně s Thorem. Očekává se, že Chris Hemsworth prodloužil svou smlouvu a objeví se nejen v čtyřce Thora, ale i v GotG, jelikož na konci Endgame cestoval právě s nimi. Kevin Feige také umiňoval, že se budou v blízké budoucnosti věnovat obéznímu hrdinovi. Zřejmě tím narážel na samotného Thora, kterému se očividně nebude chtít dostat zpět do formy.

 

Přítomnost Thora v MCU nás těší. Ztratit všechny původních Avengery najednou by bylo nejen bolestivé, ale i negativní pro budoucnost MCU. Avengeři složení z výhradně nových hrdinů by zdaleka nepřitáhli takovou pozornost diváků. Je sporné, zda se dočkáme i další Thorovy sólovky, ale myslím, že by to neměl být velký problém. Postava je nadále velmi oblíbená a kdyby ji znovu dokázali spojit s Hulkem a režisérem Taikem Waititim, o zábavu bychom měli postaráno.

 

V případě Guardians nesmíme zapomínat ani na to, že Gamora není tak docela v pořádku. Existuje možnost, že zemřela společně se všemi Thanosovými jednotkami, neboť Tony nemusel vědět, že bojuje za ně. My se spíše přikláníme k možnosti, že to přežila a Star-Lord hledá na monitoru tu svou Gamoru, která ho miluje a pamatuje si události posledních 10 let.

 

Ako bude vyzerať MCU po Endgame? Kto bude členom tímu Avengers a ktoré filmy s novými postavami uvidíme?

 

Staronová Gamora by tak měla být součástí týmu a bude zajímavé sledovat, jak bude vycházet se zbytkem týmu. Celkem by nás i potěšilo, kdyby Groot konečně vyrostl na dospělou úroveň. Zapomínat nesmíme ani na fakt, že nás v trojce pravděpodobně čeká Adam Warlock. Uvidíme, jestli James Gunn stihne dokončit nové Suicide Squad a hned nato i Strážce. Rozhodně ho čekají náročné dva tři roky.

 

Vzhledem k úspěchu a důležitosti nově postavených postav můžeme jistě počítat s pokračováním pro Spider-Mana a Captain Marvel. Bucky a Sam-Cap dostávají vlastní seriál, takže s jejich společným filmem zatím nepočítáme. Marvel bude chtít, aby si diváci na nového Captain America zvykli, a tak ho v samostatném filmu uvidíme zřejmě až ve Fázi 5.

 

Zapomenout můžeme na další díl Iron Mana. Jeho příběh se uzavřel dokonale a i když bychom chtěli Downeyho v jeho životní roli vidět ještě alespoň jednou, toto přání se nám nesplní. V MCU údajně končí i Gwyneth Paltrow, takže nemůžeme počítat ani s její účastí v brnění. Celkem mě však zajímá budoucnost War Machina. Kdo mu nyní bude vyrábět a vylepšovat obleky? Že by Shuri? Budoucnost MCU bez Iron Mana a geniality Tonyho Starka vypadá fakt bledě. Mimochodem, vlastní film měl dostat i Rhodey, někde v procesu realizace se však zrušil.

 

Ako bude vyzerať MCU po Endgame? Kto bude členom tímu Avengers a ktoré filmy s novými postavami uvidíme?

 

Scénáristé Christopher Markus a Stephen McFeely (Winter Soldier, Civil War, IW a Endgame) nedávno prozradili, že by rádi napsali Moon Knighta, o kterém se mluví už delší dobu. Těžko říci, zda by si vysloužil sólovku nebo seriál na Disney+. Marvel a Feige mají se spuštěním streamovací služby více možností, a tak není vyloučeno, že nám představí zcela nové postavy právě v seriálech.

 

Velkou záhadou je i budoucnost Ant-Mana. Jeho tržby nejsou zdaleka tak velké, jak jsme zvyklí u jiných filmů. Navíc už svůj úkol splnil, když fungoval jako předkrm před Endgame. Všechny marvelovky cílí na minimálně trilogie o svých postavách (zřejmě kromě Black Widow), ale je sporné, zda se Marvelu bude chtít zabývat s Ant-Manem.

 

Jistě, jeho fanouškovská základna po Endgame opět narostla, ale já to spíš vidím na účast v týmovkách, ať už menších nebo větších. Byla by však škoda nevyužít postavu Ghosta z druhé části. Necháme se tedy překvapit.

 

The Rock v MCU a zároveň v DCEU? Všem nám je z jeho videí jasné, že by
chtěl kousek z toho koláče. A upřímně, kdo by se nepodíval na jeho hláškování s Thorem?

 

Avengers 5 – (2024?)

Kdo bude členem týmu Avengers v další velké týmovce? Pravděpodobně Hulk/Professor Banner, Thor, Captain America-Falcon, Winter Soldier, War Machine, Doctor Strange, Black Panther, Spider-Man, Captain Marvel, Ant-Man a Wasp a Shang-Chi. Sporní jsou Wanda a Vision, Strážci Galaxie, Valkyrie a Hawkeye.

 

Ten sice již po Age of Ultron chtěl pověsit luk na hřebík a věnovat se rodině, ale právě hrozba v podobě Thanose ho přinutí bojovat za Zemi, aby už nikdy nemusel přijít o svou rodinu. Příliš bychom ale se spornými hrdiny nepočítali. Záviset bude i na hrozbě, ale mám dojem, že všechny hrdiny uvidíme pohromadě až s Avengers 6.

 

Hodně nám o budoucnosti MCU napoví i Spider-Man: Far From Home. Pomalu se začíná mluvit o tom, že by se mohl odehrávat ještě před Infinity War. To se nám však nezdá, protože režiséři Endgame řekli, že by lidé měli film vidět do konce víkendu. V pondělí totiž podle jejich slov začne spoilerová nálož, a ​​tak nějak to vypadá na nový trailer pro Spideyho. Podle původních zpráv má začít minuty po Endgame. Můžeme tedy čekat, že trailer bude odkazovat právě na události posledních Avengers.

 

 

 

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Ohodnoť článek
0
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Záleží nám na soukromí čtenářů. I z toho důvodu ti poskytujeme detailní informace o tom, jak využíváme soubory cookies a jiné technologie zabezpečující správné fungování a vývoj stránky. Pro víc informací si přečti naše Zásady ochrany osobních údajů , kde najdeš, jak používáme soubory cookies, případně se seznam s Podmínkami užívání portálu platnými od 24. 5. 2018. Zpracování cookies můžeš zabránit nebo změnit své preference v nastaveních internetového prohlížeče. Pro detailnější nastavení klikni na víc možností níže.
Upozornění na právo nastavení ochrany osobních údajů na Refresheru

Vzhledem k existujícím i chystaným změnám v zákonech ti dáváme možnost detailního nastavení zpracování osobních údajů a preferencí spojených s jejich zpracováním.

Přečti si možnosti, posuň zobrazení níže, nastav si své preference a klikni na tlačítko Souhlasím, když budeš chtít pokračovat na Refresher. Soubory cookies jsou důležitou součástí technologie v tvém prohlížeči. Jsou natolik důležité, že je budeme muset použít pro zapamatování si toho, že jsi toto okno potvrdil/a, v opačném případě bychom ti ho museli zobrazovat znovu a znovu.

Údaje, které zpracováváme, když používáš Refresher
Ze strany Refresheru sbíráme tyto osobní údaje:
 • Když navštívíš Refresher, uchováváme informace o tom, které články sis přečetl, identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy nebo IP adresu v případě přihlášení, soubory cookies a polohu.
 • Při přihlášení do účtu e-mailovou adresu.
Proč sbírá Refresher tyto údaje:
 • Ke zlepšení kvality našeho webu a vývoji nových webových služeb.
 • K provádění analýz a měření s cílem pochopit, jak je náš web využíván.
 • K tomu, abychom nezobrazovali obsah, který jsi už viděl.
 • Pro zobrazování přizpůsobeného obsahu, jako jsou například relevantnější články.
 • Pro schopnost identifikovat tě jako uživatele při přihlašování do svého účtu.
Sbíráme údaje pro partnery a reklamní sítě:
 • Identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy, soubory cookies a poloha.
Proč sbíráme tyto údaje pro partnery, třetí strany a reklamní sítě:
 • K tomu, aby mohli fungovat a zobrazovali relevantnější a užitečnější reklamy.
Seznam reklamních sítí a nastavení reklam

Nevyhnutelné osobní údaje – cookies – pro zobrazování reklam sbíráme pro následující společnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
formulář kontakt v souvislosti s osobními údaji >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

 

Možnost vypnout si personalizování reklam a sbírání osobních údajů pro jednotlivé partnery:

Upravit nastavení typů reklam Google - personalizování od společnosti Google

Upravit nastavení typů reklam AdForm - personalizování od společnosti AdForm

 

Svá nastavení pro všechny ostatní reklamní sítě, i ty, které na Refresheru nenajdeš, si můžeš prohlédnout na stránce youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Měření a analýza návštěvnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránek používají ke zlepšení funkčnosti svých stránek údaje shromážděné službou Google Analytics. Shromážďování údajů můžete deaktivovat tak, že si stáhnete a nainstalujete doplněk pro svůj prohlížeč.

Stáhnout doplněk pro prohlížeč

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Společnost Gemius podobně jako služba Google Analytics vyhodnocuje a měří návštěvnost na některých webových stránkách. K měření využívá Cookies, které si můžeš deaktivovat ve svém prohlížeči.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využíváme k analýze návštěvnosti a chování uživatelů. Vytváří nám mapu aktivity návštěvníků, a to na webových stránkách, které vizualizuje a vyhodnocuje. Tyto informace nejsou sbírány vždy, nikde nejsou spárovatelné s aktivitami uživatelů a není tedy možné identifikovat jednotlivce, ale Hotjar ti může nastavit soubory cookies.

Ovládací prvky související s prohlížečem

Nastavení souborů cookies

Soubory cookies jsou životně důležitou součástí technologie ve vašem prohlížeči a slouží ke zlepšení prostředí při používání internetu.

Pokud například na určitém webu nastavíte předvolený jazyk, soubory cookies pomohou prohlížeči zapamatovat si tuto volbu. Některé nebo všechny soubory cookies můžete též zablokovat, to ale může vést k narušení fungování některých funkcí na internetu.

Mnoho webů například vyžaduje zapnuté soubory cookies, když se chcete přihlásit.

Zásady ochrany osobních údajů
Další informace o tom, jak Refresher používá cookies ke zlepšení služeb
 • Přihlašování – pro účely přihlašování potřebujeme tvoji e-mailovou adresu.
 • Přizpůsobení – pro zjištění toho, co tě zajímá, vytváříme tvůj unikátní profil. Pokud nějaké informace posbíráme, najdeš je ve svých nastaveních soukromí a profil můžeš upravit, změnit nebo celé personalizování vymazat.
Jak změnit nastavení zpracování osobních údajů?

Pokud změníte názor, kdykoliv můžete tyto údaje změnit na adrese https://refresher.cz/nastavenia/sukromie.
Pokud toto okno nechceš vídat, když nás navštívíš z jiného zařízení nebo prohlížeče, přihlas se a tvé preference si zapamatujeme.