Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. června 2019 13:22
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

U T-Mobile si neomezená data aktivovalo 100 tisíc lidí

TECH
Uložit Uložené

Na nabídku růžového operátora klienti reagují.

Neomezená data se konečně dostala do Česka. Jako první přišel s nabídkou operátor T-Mobile se svými neomezenými daty zdarma na léto, posléze zareagoval také Vodafone, který však přišel s omezením v podobě tarifu, který je určen pro více lidí, ne však pro jednotlivce, a skupina je následně povinována si k nabídce přihodit ještě internet na doma

T-Mobile svou akci zahájil ve čtvrtek 20. června a platit bude do 31. srpna, tedy do konce léta. Je otázka, jak na to dále naváže. Servery krátce po spuštění dokonce spadly, již za několik hodin jich využilo sto tisíc lidí. 

Jediný operátor O2 na nabídky konkurentů zatím nijak nezareagoval„Naši nabídku neustále zlepšujeme –  nyní například zákazníkům na e-shopu přidáváme 2 GB mobilních dat do neomezených tarifů, výraznou úsporu přináší také balíčky O2 Spolu. Konkrétní plány do budoucna nemůžeme komentovat,“ uvedla pro REFRESHER jeho mluvčí Lucie Jungmannová.

Domů
Sdílet
Diskuse