Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
13. listopadu 2019 v 14:49
Čas čtení 0:00
Viktor Kniš

Karlos Vémola má zrušený instagramový profil

SPORT
Uložit Uložené

Důvod pauzy od sociální sítě neuvedl.

Karlos Vémola prožívá po prohře v „zápasu století“ náročné chvíle. Dlouhé měsíce při každé příležitosti říkal, že si jde po výhru a Attila Végh mu nemůže zabránit v jeho cestě do UFC. Bezprostředně po nevydařeném zápase otevřeně mluvil o tom, že se mu rozplynuly všechny sny a bude muset začít od začátku. Zároveň si hned při první příležitosti vyžádal od slovenského soupeře odvetu, ten zatím neměl důvod vyjádřit se přímo. 

Terminátor přidal pár desítek hodin po Oktagonu 15 na svůj instagramový profil dvouminutové video, ve kterém hovořil o svých pocitech a plánech. Netajil se tím, že má v plánu naplno se vrátit po operaci k trénování a v roce 2020 se chce opět s Attilou bít.

Doporučeno
Vémola žádá odvetu, Attila Végh si užívá snídani do postele. Jak tráví bojovníci MMA chvíle po zápase století? Vémola žádá odvetu, Attila Végh si užívá snídani do postele. Jak tráví bojovníci MMA chvíle po zápase století? 12. listopadu 2019 v 16:06

Krátce po obědě už nebylo možné oficiální instagramový účet Karlose Vémoly vyhledat, pravděpodobně proto, že si ho vymazal on sám, neboť svými příspěvky pravidla sociální sítě neporušil. Populární bojovník měl v úterý podstoupit operaci ramene, tak se možná rozhodl, že si prostě dá od kontaktu s veřejností pauzu.

Karlos Vémola má zrušený instagramový profil
Domů
Sdílet
Diskuse