Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. listopadu 2019 16:26
Čas čtení 0:00
Vojtěch Vanda

Česká studentka šla do školy v průsvitném topu bez podprsenky, u učitelů se nesetkala s pochopením. Její fotka rozpoutala diskuzi

ZAJÍMAVOSTI ČESKO
Uložit Uložené

Čtyřiadvacetileté studentce se outfit, ve kterém šla do školy, nevhodný nezdál. Šokovaná sdílela svou fotku na Twitter, kde rozpoutala vášnivé diskuze.

Kam až mohou zajít vaše experimenty s outfitem na akademické půdě vyzkoušela čtyřiadvacetiletá studentka Eva Šindlerová. Na univerzitu, kam chodí, si ve středu vzala „transparentní top“ bez podprsenky. Poté, co byla učiteli upozorněna, že se podobné oblečení na vysokou školu nehodí, se vyfotila, a fotku sdílela na svůj profil na Twitteru. Mezi uživateli tím rozvířila vášnivou debatu.

Doporučeno
Andrea Verešová omylem přidala na Instagram svou nahou fotku. Prsa v odrazu voňavky musela vymazat Andrea Verešová omylem přidala na Instagram svou nahou fotku. Prsa v odrazu voňavky musela vymazat 14. září 2019 19:44

Její fotka se stala pochopitelně velice oblíbenou, zaznamenala přes 4 300 srdíček„Skutečně žijeme v době, kdy je normální atakovat ženu za prosvítající bradavky pod transparentním topem jakožto hrubě vulgární?" ptala se ve svém příspěvku mladá studentka, která se kromě tweetování věnuje nejspíše i příležitostnému modelingu, jak naznačuje její instagramový profil.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Příspěvek sdílený Eva Šindlerová (@evasindlerova),

Dívka hledala pochopení u svých twitterových followerů, kterých nemá zrovna málo. Mezi skoro 12 tisíci osob najedeme i známá jména jako novináře Filipa Horkého, poslance České republiky Dominika Feriho nebo hudební producenty Dubase (Ty Nikdy Label) či Franka Flamese (Hypno 808).  Followeři se postupně začali vyjadřovat.

„Ať jsem staromódní, nebo ne, do školy se to nehodí. Na zkoušku by tě v tom pravděpodobně ani nepustili (na MUNI jsme měli sepsána pravidla, jak chodit oblečený na zk. a za nevhodnost nebyl člověk připuštěn). Prsa nech na netu, v životě používej mozek," okomentovala fotku jedna z uživatelek. Podobný názor měli i další.

Našli se však i tací, kteří se studentčiným oblečením neměli velký problém.

Doporučeno
Free The Nipple: Kim Kardashian svými posledními outfity ukazuje, že by odhalené ženské poprsí nemělo být tabu Free The Nipple: Kim Kardashian svými posledními outfity ukazuje, že by odhalené ženské poprsí nemělo být tabu 2. října 2016 13:02

Poslední skupina komentujících byla složen z těch, kteří si mysleli, že se jedná o podvrh. Že Šindlerová v tomto oblečení ve škole nebyla, příběh si vymyslela, a snaží se akorát provokovat a zvedat si podobnými příspěvky sledovanost. 

Co si myslíte o podobném oblečení vy? Kde je hranice slušnosti a kde zase hranice omezování osobní svobody v oblékání? Vadilo by vám, kdybyste někoho podobně oblečeného potkali na univerzitě? Je to vhodné oblečení? Nebojte se diskutovat v komentářích.

Domů
Sdílet
Diskuse