Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
5. prosince 2019 20:44
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Kazma je v nemocnici, spadl z elektrické jednokolky

NEWS
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let (zobrazit obsah)
zpět na hlavní stránkuZpět

Lidé na Instagramu se přou, zda jde o skutečnou hospitalizaci, nebo jeden z dalších promyšlených tahů známého moderátora.

Známý internetový bavič a producent One Man Show Kazma Kazmitch ve čtvrtek večer přidal na Instagram fotografii z nemocničního lůžka, kde je napojen na dýchací přístroje. Doplnil ji hashtagem #thatslife. Okamžitě tak rozpoutal v sekci určené diskusi smršť dohadů o tom, zda se jedná o další prank, reklamu nebo jde o skutečnou hospitalizaci. 

Nakonec sám celou situaci dovysvětlil pomocí Stories, na nichž je zachycen při jízdě na elektrické jednokolce. Při rychlosti 30 km/h se mu ale do cesty vplete dlažební kostka a populární bavič se poroučí k zemi. Následně už jej vidíme na nemocničním lůžku s rukou v sádře a s velkou nemocniční náplastí na boku. Po delší době doplnil i fotografii přímo z průběhu operace.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

#thatslife

Příspěvek sdílený Kazma Kazmitch (@kazma_kazmitch),

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Obvykle vám tady na Instagramu dávám nahlédnout do mé duše. Dnes máte unikátní možnost nahlédnout do mé ruky. #kerkavhaji #doktorehlavnetofotte

Příspěvek sdílený Kazma Kazmitch (@kazma_kazmitch),

Doporučeno
Kazma žaluje neziskovku pomáhající handicapovaným. Chce 484 tisíc korun, podmínky spolupráce údajně nesplnil Kazma žaluje neziskovku pomáhající handicapovaným. Chce 484 tisíc korun, podmínky spolupráce údajně nesplnil 8. června 2019 13:02
Domů
Sdílet
Diskuse