Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. února 2020 14:00
Čas čtení 1:05
Vojtěch Vanda

Policie odkryla agentury, které za najímané cizince na práci neodváděly daně. Přišly si na 180 milionů korun

NEWS ČESKO
Uložit Uložené

Rozsáhlá akce policejních složek měla za výsledek odhalení stamilionového úniku na daních.

Policie se pochlubila rozklíčováním velkého daňového úniku. Konkrétně kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) se zabývali případem, ve kterém personální agentury zaměstnávající cizince neměly za zaměstnané odvádět daně díky spletité síti organizací. Přišly si tak na desítky milionů korun. Policie o tom informovala na svých stránkách.

Doporučeno
Policista z Prahy prodával zabavené šperky. Většina skončila v zastavárnách Policista z Prahy prodával zabavené šperky. Většina skončila v zastavárnách 10. října 2019 11:18

Od minulé středy spolupracuje NCOZ společně se slovenskými policisty a pracovníky Finančně analytického úřadu a Finanční správy ČR na komplikovaném případu daňových úniků. V něm figurují personální agentury zaměstnávající občany jiných států. Aby agentury, které zaměstnávaly cizince, mohly nerušeně krátit daně, vytvořily spletitou síť organizací, v nichž měly dosazeny své lidi.

Domů
Sdílet
Diskuse