Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. dubna 2020 v 17:47
Čas čtení 0:56
Vojtěch Vanda

Konec vykrádaček, mám toho dost! Ektor sdílel na Instagramu ceník za vykrádání jeho slov

HUDBA ČESKÝ RAP
Uložit Uložené

Zadarmo ani kuře nehrabe.

Končíme! Kdo bude chtít vykrádat Ektora, bude muset od nynějška zaplatit. Tuto nepříjemnou informaci pro kopírky stylu pražského matadora ohlásil sám interpret na Instagram stories. Sumy za jednotlivé „půjčky“ jsou pro obyčejného smrtelníka, který dělá na směny, poměrně nedosažitelnou záležitostí. Proto pokud jsi jedním z těch, které Ektor zmiňuje, měl bys to přehodnotit.

Doporučeno
Vyznám se v tom byznysu, chceš poladit cash, kdyžtak přijď. Ektor vypouští další videoklip a vydá album v květnu 2020 Vyznám se v tom byznysu, chceš poladit cash, kdyžtak přijď. Ektor vypouští další videoklip a vydá album v květnu 2020 20. dubna 2020 v 11:00

„Nechal jsem vás vykrádat svoje metafory, svoje punchliny. Nechal jsem vás vykrádat svoje bars, svoje témata, všechno možný už dost dlouho. Tento rok to končí,“ upozorňuje všechny „rapery“ jeden z nejlepších českých interpretů.  „Zatím můžete dělat hihi, hehe, hoho... A až se potkáme live, pak si povíme,“ dodal.

V dalším story ceník přímo zveřejnil. Za stejný rým si středočeský rodák účtuje 50 tisíc, za stejný punchline 100 tisíc a za stejné téma 150 tisíc. Pravděpodobně korun, jelikož k ceníku hned dodává: „Tak málo jen proto, že vím, že nemáte peníze.“

Konec vykrádaček, mám toho dost! Ektor sdílel na Instagramu ceník za vykrádání jeho lyriky
Zdroj: instagram.com/realektor

Usvědčený plagiátor se však může z pokuty vykroutit. Ektor mu ji odpustí v případě, když dotyčný na sociálních sítích nebo v rozhovoru řekne, že je jeho největší inspirací a rapovým idolem. Respekt si potom za peníze ale nekoupíš, takže spíše než omluvy se Ektor pravděpodobně může těšit na malou rentu.

Konec vykrádaček, mám toho dost! Ektor sdílel na Instagramu ceník za vykrádání jeho lyriky
Zdroj: instagram.com/realektor
Doporučeno
Nik Tendo vydává nový projekt RESTART. Nahlédni do jeho světa moderního českého rapu Nik Tendo vydává nový projekt RESTART. Nahlédni do jeho světa moderního českého rapu 24. dubna 2020 v 10:33

Marko jedním dechem ale dodává, že se tato výzva netýká těch, se kterými pracuje. Tak co, znáš někoho, kdo by se na Ektorovi chtěl přiživovat? Určitě mu nezapomeň poslat náš článek, aby si to rozmyslel, a aby se mu to nakonec náhodou neprodražilo.

Domů
Sdílet
Diskuse