Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
3. února 2021 v 14:11
Čas čtení 1:03
Vojtěch Vanda

Rybář Jakub Vágner leží v nemocnici, z Afriky si přivezl osmou malárii

OSOBNOSTI ČESKO
Uložit Uložené

Známý rybář a dobrodruh si návrat z Konga představoval jinak.

„Tropická malárie číslo osm, přátelé,“ sdělil  v úterý z nemocničního lůžka svým sledujícím na Facebooku rybář, cestovatel a dobrodruh Jakub Vágner. Jak ve včerejším vysílání uvedl, jeho stav se po čtyřech dnech, co se vrátil z Konga do Česka, změnil během půl hodiny z normálního stavu na vysoké horečky. Avšak vzhledem k tomu, že měl s nemocí už zkušenosti, alespoň věděl, o co se jedná.

Doporučeno
Robert Rosenberg se oženil na Maledivách. Takto vypadala svatební noc někdejšího českého pornokrále Robert Rosenberg se oženil na Maledivách. Takto vypadala svatební noc někdejšího českého pornokrále 2. února 2021 v 20:26

Vágner je nyní hospitalizován v Nemocnici Na Bulovce v Praze. Jeho kameraman, se kterým místo navštívil, prý malárii nemá. „Starají se o mě perfektně. před chvílí tady za mnou byla paní, která mi mraky let kontroluje krev a vidí všechny ty zvířátka, které si přivezu,“ komentoval svůj pobyt. „Už druhej den mám nasazený antimalarika, takže pořád mám teploty přes 39, pak to na chvíli spadne. Chvíli je vám na umření, pak to spadne, a pak zase,“ řekl.

„Tropická malárie, žádná radost, ale nedá se nic dělat“ komentovala televizní osobnost, jež byla zjevně propocená, a které evidentně nebylo dobře, s tím, že každý, kdo do takové tropické destinace jede, musí s variantou, že onemocní, počítat„Takové malé zvířátko, komár Anofeles, který nebzurčí. A ať vás kousne kamkoliv, včetně do řiti nebo do kotníku, a může být klidně jen jeden, tak si přivezete takovejhle bordel,“ konstatoval.

Rybář si však Kongo údajně užil. Prý byl na místě, kde nikdy nebyl, přičemž ze záběrů z té oblasti bude vytvořen film. Následně poděkoval svým fanouškům za reakce, které posílali k jeho seriálu Rybí legendy.

Doporučeno
Mluvčí BIS dnes neměl nejlepší ráno. Jsme v pr**li a všichni tady chcípneme, napsal na Twitter Mluvčí BIS dnes neměl nejlepší ráno. Jsme v pr**li a všichni tady chcípneme, napsal na Twitter 28. ledna 2021 v 18:54

Cestovatel očekává, že by se mu mělo udělat lépe už ve středu, kdy by se chtěl svým fanouškům znova ozvat. My mu přejeme brzké uzdravení.

Domů
Sdílet
Diskuse