Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Všechno
Články
News
News
Všechny news
před 2 hodinami
dnes v 12:23
Homosexualita je nakažlivá, tvrdí polský starosta. Prezidentské volby rozšířily v Polsku další vlnu nenávisti a homofobie.
Více news
Více článků
Vyzkoušej REFRESHER+ zdarma.
Předplať si REFRESHER+ Za cenu dvou káv měsíčně podpoříš naši tvorbu a dostaneš přístup ke více než 1000 zamčených článků.
Chci vyzkoušet
News
před 2 hodinami
News
dnes v 15:51
Homosexualita je nakažlivá, tvrdí polský starosta. Prezidentské volby rozšířily v Polsku další vlnu nenávisti a homofobie.
News
dnes v 15:04
Kanye West oznámil prezidentskou kandidaturu, podpořil ho Elon Musk. Může být raper hlavou Spojených států?
News
dnes v 14:14
News
dnes v 10:40
Někdo poničil ikonickou sochu mořské víly v Kodani. Vandalové ji posprejovali nápisem „rasistická ryba“.
News
dnes v 09:44
Chtěla mít fotku s medvědem, ten po ní hned vystartoval. Video z TikToku ukazuje, že lidská hloupost nezná hranic.
News
dnes v 08:38
O tenisky Dior x Air Jordan 1 projevilo zájem 5 milionů lidí. Dostupných je přitom jen 8 000 párů.
News
včera v 19:44
News
včera v 18:25
Stovky teenagerů se vystavily nákaze covid-19 na festivalu. Někteří tam přišli, i když ještě neznali výsledky testů.
News
včera v 16:48
News
včera v 15:22
Španělský poslanec si během videokonference zapomněl vypnout kameru. Jeho sprchování se vysílalo živě v televizi.
News
včera v 13:19
V USA za den přibylo přes 50 000 lidí nakažených koronavirem. Na celém světě se už dohromady nakazilo 11 milionů lidí.
News
včera v 12:16
6ix9ine má pokoj plný polonahých žen. Polévá je mlékem a rapuje španělsky.
News
včera v 10:57
Dudley z Harryho Pottera honí nesmrtelnou Charlize Theron. Akční novinka od Netflixu slibuje akci na styl Johna Wicka.
News
včera v 09:46
FC Barcelona by po příští sezoně mohla ztratit Messiho. Argentinská hvězda přerušila jednání o nové smlouvě.
News
včera v 09:16
News
včera v 08:47
Celníci v newyorském přístavu zabavili 13 tun výrobků z lidských vlasů. Pravděpodobně byly vyrobeny v pracovních táborech.
News
před 2 dny
Měli dohlížet na lidi v karanténě, místo toho s nimi měli sex. Najatí hlídači takto rozšířili Covid-19.
News
před 2 dny
Legendární Fallout se dočká seriálu! Televizní příběh natočí tvůrci Westworldu pro Amazon, který natáčí i Pána prstenů.
News
před 2 dny
100 tisíc dolarů za vraždu amerického vojáka. I takto Rusové sponzorovali afghánské ozbrojence.
News
před 2 dny
Američtí teenageři organizují „korona party“. Ten, kdo se nakazí jako první, dostane finanční odměnu.
News
před 2 dny
Falcon and Winter Soldier bude jako osmihodinový marvelácký film. Herec Anthony Mackie kritizuje Marvel za málo černochů na place.
News
před 2 dny
Američanka křičela na policistu, ten ji udeřil do obličeje. Video ukazuje jejich tvrdou konfrontaci.
News
před 2 dny
Crysis Remastered fanoušky grafikou vůbec neohromilo. Vývojáři proto ohlásili, že hru přepracují.
News
před 3 dny
Shia LaBeouf vybírá daně od gangů v Los Angeles. Akční trailer slibuje našlapaný gangsterský film od režiséra Bright a Suicide Squad.
News
před 3 dny
Jeff Bezos je ještě bohatší než před rozvodem. Výší majetku překonal svůj předešlý rekord.
News
Nejnovější články
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Sponzorovaný obsah
Doporučený článek
Doporučený článek
Sponzorovaný obsah
Doporučený článek
Ve spolupráci
Sponzorovaný obsah
Sponzorovaný obsah
Doporučený článek
VÍCE ČLÁNKŮ
18:23
15:51
Homosexualita je nakažlivá, tvrdí polský starosta. Prezidentské volby rozšířily v Polsku další vlnu nenávisti a homofobie. Homosexualita je nakažlivá, tvrdí polský starosta. Prezidentské volby rozšířily v Polsku další vlnu nenávisti a homofobie.
15:04
10:40
Někdo poničil ikonickou sochu mořské víly v Kodani. Vandalové ji posprejovali nápisem „rasistická ryba“. Někdo poničil ikonickou sochu mořské víly v Kodani. Vandalové ji posprejovali nápisem „rasistická ryba“.
9:44
Chtěla mít fotku s medvědem, ten po ní hned vystartoval. Video z TikToku ukazuje, že lidská hloupost nezná hranic. Chtěla mít fotku s medvědem, ten po ní hned vystartoval. Video z TikToku ukazuje, že lidská hloupost nezná hranic.
8:38
Sobota 4. 7. 2020
19:44
18:25
Stovky teenagerů se vystavily nákaze covid-19 na festivalu. Někteří tam přišli, i když ještě neznali výsledky testů. Stovky teenagerů se vystavily nákaze covid-19 na festivalu. Někteří tam přišli, i když ještě neznali výsledky testů.
16:48
15:22
Španělský poslanec si během videokonference zapomněl vypnout kameru. Jeho sprchování se vysílalo živě v televizi. Španělský poslanec si během videokonference zapomněl vypnout kameru. Jeho sprchování se vysílalo živě v televizi.
13:19
V USA za den přibylo přes 50 000 lidí nakažených koronavirem. Na celém světě se už dohromady nakazilo 11 milionů lidí. V USA za den přibylo přes 50 000 lidí nakažených koronavirem. Na celém světě se už dohromady nakazilo 11 milionů lidí.
12:16
6ix9ine má pokoj plný polonahých žen. Polévá je mlékem a rapuje španělsky. 6ix9ine má pokoj plný polonahých žen. Polévá je mlékem a rapuje španělsky.
10:57
Dudley z Harryho Pottera honí nesmrtelnou Charlize Theron. Akční novinka od Netflixu slibuje akci na styl Johna Wicka. Dudley z Harryho Pottera honí nesmrtelnou Charlize Theron. Akční novinka od Netflixu slibuje akci na styl Johna Wicka.
9:46
FC Barcelona by po příští sezoně mohla ztratit Messiho. Argentinská hvězda přerušila jednání o nové smlouvě. FC Barcelona by po příští sezoně mohla ztratit Messiho. Argentinská hvězda přerušila jednání o nové smlouvě.
8:47
Celníci v newyorském přístavu zabavili 13 tun výrobků z lidských vlasů. Pravděpodobně byly vyrobeny v pracovních táborech. Celníci v newyorském přístavu zabavili 13 tun výrobků z lidských vlasů. Pravděpodobně byly vyrobeny v pracovních táborech.
Pátek 3. 7. 2020
19:20
Měli dohlížet na lidi v karanténě, místo toho s nimi měli sex. Najatí hlídači takto rozšířili Covid-19. Měli dohlížet na lidi v karanténě, místo toho s nimi měli sex. Najatí hlídači takto rozšířili Covid-19.
18:00
Legendární Fallout se dočká seriálu! Televizní příběh natočí tvůrci Westworldu pro Amazon, který natáčí i Pána prstenů. Legendární Fallout se dočká seriálu! Televizní příběh natočí tvůrci Westworldu pro Amazon, který natáčí i Pána prstenů.
16:20
100 tisíc dolarů za vraždu amerického vojáka. I takto Rusové sponzorovali afghánské ozbrojence. 100 tisíc dolarů za vraždu amerického vojáka. I takto Rusové sponzorovali afghánské ozbrojence.
15:47
Američtí teenageři organizují „korona party“. Ten, kdo se nakazí jako první, dostane finanční odměnu. Američtí teenageři organizují „korona party“. Ten, kdo se nakazí jako první, dostane finanční odměnu.
11:00
Falcon and Winter Soldier bude jako osmihodinový marvelácký film. Herec Anthony Mackie kritizuje Marvel za málo černochů na place. Falcon and Winter Soldier bude jako osmihodinový marvelácký film. Herec Anthony Mackie kritizuje Marvel za málo černochů na place.
10:27
9:39
Crysis Remastered fanoušky grafikou vůbec neohromilo. Vývojáři proto ohlásili, že hru přepracují.
Čtvrtek 2. 7. 2020
21:09
Shia LaBeouf vybírá daně od gangů v Los Angeles. Akční trailer slibuje našlapaný gangsterský film od režiséra Bright a Suicide Squad. Shia LaBeouf vybírá daně od gangů v Los Angeles. Akční trailer slibuje našlapaný gangsterský film od režiséra Bright a Suicide Squad.
19:55
Jeff Bezos je ještě bohatší než před rozvodem. Výší majetku překonal svůj předešlý rekord. Jeff Bezos je ještě bohatší než před rozvodem. Výší majetku překonal svůj předešlý rekord.
19:20
18:23
Dcera Michaela Jacksona hraje ve filmu lesbického Ježíše. Lidé se bouří a sepisují petici proti distribuci. Dcera Michaela Jacksona hraje ve filmu lesbického Ježíše. Lidé se bouří a sepisují petici proti distribuci.
17:49
Marek Vašut namluví Tommyho i v remaku Mafie. Kteří další herci z jedničky se vracejí? Marek Vašut namluví Tommyho i v remaku Mafie. Kteří další herci z jedničky se vracejí?
17:20
Legendární série Worms se vrací! Nová hra bude battle royale akce pro 32 hráčů. Legendární série Worms se vrací! Nová hra bude battle royale akce pro 32 hráčů.
14:00
Brňan z legrace zavřel kamaráda na balkoně, pak tvrdě usnul. Neslyšel ani klepání, pomoct museli až strážníci. Brňan z legrace zavřel kamaráda na balkoně, pak tvrdě usnul. Neslyšel ani klepání, pomoct museli až strážníci.
13:35
Česko se musí omluvit za výrok Miloše Zemana. Podle historiků Peroutkův článek neexistuje. Česko se musí omluvit za výrok Miloše Zemana. Podle historiků Peroutkův článek neexistuje.
13:14
Dva Slováci měli sex v centru města. Dívaly se na ně i děti, nyní jim hrozí 6 měsíců až 3 roky za mřížemi. Dva Slováci měli sex v centru města. Dívaly se na ně i děti, nyní jim hrozí 6 měsíců až 3 roky za mřížemi.
12:00
1 250 korun za kebab a 1 850 za plavání v moři. Turci po koronaviru značně zvedli ceny pro rekreanty.
11:20
Ozark bude mít finální 4 sérii. Netflix fanoušky potěšil alespoň velkým množstvím epizod.
9:26
Moře v Kanadě vyplavuje na břeh tuleně bez hlavy. Vědci tvrdí, že je zabíjejí lidé. Moře v Kanadě vyplavuje na břeh tuleně bez hlavy. Vědci tvrdí, že je zabíjejí lidé.
8:05
Paris Hilton nosí síťkovanou roušku s diamanty. Před koronavirem jí zřejmě nepomůže. Paris Hilton nosí síťkovanou roušku s diamanty. Před koronavirem jí zřejmě nepomůže.
7:20
Chceš vonět jako vesmír? Díky tomuto parfému můžeš. Chceš vonět jako vesmír? Díky tomuto parfému můžeš.
Středa 1. 7. 2020
20:43
19:04
Putin může vládnout do roku 2036. V Rusku vrcholí referendum o změnách ústavy. Putin může vládnout do roku 2036. V Rusku vrcholí referendum o změnách ústavy.
17:56
Expl0ited a VláďaVideos zažívají na tréninku peklo. Sleduj nové video z jejich extrémně náročné přípravy. Expl0ited a VláďaVideos zažívají na tréninku peklo. Sleduj nové video z jejich extrémně náročné přípravy.
17:20
USA vykoupily zásoby Remdesiviru na příští tři měsíce. Zbytek světa se k přípravku nedostane. USA vykoupily zásoby Remdesiviru na příští tři měsíce. Zbytek světa se k přípravku nedostane.
16:40
Leo Express vrací úder RegioJetu. Do Chorvatska vypravuje autobusy přes jižní Čechy, k Jadranu jede i FlixBus. Leo Express vrací úder RegioJetu. Do Chorvatska vypravuje autobusy přes jižní Čechy, k Jadranu jede i FlixBus.
16:00
SpaceX má za sebou další úspěšný start, jeho rakety do vesmíru vynesly GPS satelit třetí generace. SpaceX má za sebou další úspěšný start, jeho rakety do vesmíru vynesly GPS satelit třetí generace.
15:15
Koronavirus by mohl zmizet úplně sám. V některých lokalitách se nakazilo pouze 20 % lidí, zbytek populace má zřejmě imunitu.
12:05
Na Karlově mostě se hodovalo. U půlkilometrového stolu se Pražané loučili s koronavirem. Na Karlově mostě se hodovalo. U půlkilometrového stolu se Pražané loučili s koronavirem.
10:13
NASA nabízí 35 000 dolarů tomu, kdo jim navrhne vesmírný záchod. Na Měsíci nechávali astronauti výkaly v pytli. NASA nabízí 35 000 dolarů tomu, kdo jim navrhne vesmírný záchod. Na Měsíci nechávali astronauti výkaly v pytli.
7:51
Úterý 30. 6. 2020
18:43
Heslo Black Lives Matter je rasistické, řekl Zeman. Pointa názvu hnutí mu ale zřejmě unikla. Heslo Black Lives Matter je rasistické, řekl Zeman. Pointa názvu hnutí mu ale zřejmě unikla.
18:03
Takto vypadá Crysis Remastered v pohybu! Unikl trailer i datum vydání, kdy se znovu vrátíme do džungle jako Nomad. Takto vypadá Crysis Remastered v pohybu! Unikl trailer i datum vydání, kdy se znovu vrátíme do džungle jako Nomad.
17:03
Ze samuraje Jina se v Ghost of Tsushima stane tichý zabiják. Impozantní trailer slibuje nejlepší samurajskou hru historie. Ze samuraje Jina se v Ghost of Tsushima stane tichý zabiják. Impozantní trailer slibuje nejlepší samurajskou hru historie.
15:10
Ruská influencerka byla jako 13letá znásilněna. Dítě, které čeká, chce vychovávat se svým 10letým partnerem. Ruská influencerka byla jako 13letá znásilněna. Dítě, které čeká, chce vychovávat se svým 10letým partnerem.
14:03
VIDEO: Policejní SUV vjelo přímo do skupiny demonstrantů. Některé nabralo na kapotu a vezlo desítky metrů. VIDEO: Policejní SUV vjelo přímo do skupiny demonstrantů. Některé nabralo na kapotu a vezlo desítky metrů.
13:05
11:38
9:51
Kanye West avizuje nové album. Název napovídá, že opět půjde o křesťanský gospel. Kanye West avizuje nové album. Název napovídá, že opět půjde o křesťanský gospel.
7:33
Zákaznici požádal, aby si nasadila roušku, ta se mu vysmála. Lidé mu poslali téměř 100 000 dolarů. Zákaznici požádal, aby si nasadila roušku, ta se mu vysmála. Lidé mu poslali téměř 100 000 dolarů.
Pondělí 29. 6. 2020
20:46
Írán vydal zatykač na Donalda Trumpa. Obvinili ho z vraždy a terorismu. Írán vydal zatykač na Donalda Trumpa. Obvinili ho z vraždy a terorismu.
20:11
Mississippi změní svoji vlajku. Obsahuje rasistický znak. Mississippi změní svoji vlajku. Obsahuje rasistický znak.
18:05
Proti Vémolovým homofobním výrokům se ohradil také jeho sponzor. „Považujeme je za velmi nešťastné a hloupé,“ uvedl. Proti Vémolovým homofobním výrokům se ohradil také jeho sponzor. „Považujeme je za velmi nešťastné a hloupé,“ uvedl.
16:55
Značku Lamborghini už na autosalonu neuvidíš. Slavný výrobce aut mění taktiku.
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Domů
Feed
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Záleží nám na soukromí čtenářů. I z toho důvodu ti poskytujeme detailní informace o tom, jak využíváme soubory cookies a jiné technologie zabezpečující správné fungování a vývoj stránky. Pro víc informací si přečti naše Zásady ochrany osobních údajů , kde najdeš, jak používáme soubory cookies, případně se seznam s Podmínkami užívání portálu platnými od 24. 5. 2018. Zpracování cookies můžeš zabránit nebo změnit své preference v nastaveních internetového prohlížeče. Pro detailnější nastavení klikni na víc možností níže.
Upozornění na právo nastavení ochrany osobních údajů na Refresheru

Vzhledem k existujícím i chystaným změnám v zákonech ti dáváme možnost detailního nastavení zpracování osobních údajů a preferencí spojených s jejich zpracováním.

Přečti si možnosti, posuň zobrazení níže, nastav si své preference a klikni na tlačítko Souhlasím, když budeš chtít pokračovat na Refresher. Soubory cookies jsou důležitou součástí technologie v tvém prohlížeči. Jsou natolik důležité, že je budeme muset použít pro zapamatování si toho, že jsi toto okno potvrdil/a, v opačném případě bychom ti ho museli zobrazovat znovu a znovu.

Údaje, které zpracováváme, když používáš Refresher
Ze strany Refresheru sbíráme tyto osobní údaje:
 • Když navštívíš Refresher, uchováváme informace o tom, které články sis přečetl, identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy nebo IP adresu v případě přihlášení, soubory cookies a polohu.
 • Při přihlášení do účtu e-mailovou adresu.
Proč sbírá Refresher tyto údaje:
 • Ke zlepšení kvality našeho webu a vývoji nových webových služeb.
 • K provádění analýz a měření s cílem pochopit, jak je náš web využíván.
 • K tomu, abychom nezobrazovali obsah, který jsi už viděl.
 • Pro zobrazování přizpůsobeného obsahu, jako jsou například relevantnější články.
 • Pro schopnost identifikovat tě jako uživatele při přihlašování do svého účtu.
Sbíráme údaje pro partnery a reklamní sítě:
 • Identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy, soubory cookies a poloha.
Proč sbíráme tyto údaje pro partnery, třetí strany a reklamní sítě:
 • K tomu, aby mohli fungovat a zobrazovali relevantnější a užitečnější reklamy.
Seznam reklamních sítí a nastavení reklam

Nevyhnutelné osobní údaje – cookies – pro zobrazování reklam sbíráme pro následující společnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
formulář kontakt v souvislosti s osobními údaji >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

 

Možnost vypnout si personalizování reklam a sbírání osobních údajů pro jednotlivé partnery:

Upravit nastavení typů reklam Google - personalizování od společnosti Google

Upravit nastavení typů reklam AdForm - personalizování od společnosti AdForm

 

Svá nastavení pro všechny ostatní reklamní sítě, i ty, které na Refresheru nenajdeš, si můžeš prohlédnout na stránce youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Měření a analýza návštěvnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránek používají ke zlepšení funkčnosti svých stránek údaje shromážděné službou Google Analytics. Shromážďování údajů můžete deaktivovat tak, že si stáhnete a nainstalujete doplněk pro svůj prohlížeč.

Stáhnout doplněk pro prohlížeč

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Společnost Gemius podobně jako služba Google Analytics vyhodnocuje a měří návštěvnost na některých webových stránkách. K měření využívá Cookies, které si můžeš deaktivovat ve svém prohlížeči.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využíváme k analýze návštěvnosti a chování uživatelů. Vytváří nám mapu aktivity návštěvníků, a to na webových stránkách, které vizualizuje a vyhodnocuje. Tyto informace nejsou sbírány vždy, nikde nejsou spárovatelné s aktivitami uživatelů a není tedy možné identifikovat jednotlivce, ale Hotjar ti může nastavit soubory cookies.

Ovládací prvky související s prohlížečem

Nastavení souborů cookies

Soubory cookies jsou životně důležitou součástí technologie ve vašem prohlížeči a slouží ke zlepšení prostředí při používání internetu.

Pokud například na určitém webu nastavíte předvolený jazyk, soubory cookies pomohou prohlížeči zapamatovat si tuto volbu. Některé nebo všechny soubory cookies můžete též zablokovat, to ale může vést k narušení fungování některých funkcí na internetu.

Mnoho webů například vyžaduje zapnuté soubory cookies, když se chcete přihlásit.

Zásady ochrany osobních údajů
Další informace o tom, jak Refresher používá cookies ke zlepšení služeb
 • Přihlašování – pro účely přihlašování potřebujeme tvoji e-mailovou adresu.
 • Přizpůsobení – pro zjištění toho, co tě zajímá, vytváříme tvůj unikátní profil. Pokud nějaké informace posbíráme, najdeš je ve svých nastaveních soukromí a profil můžeš upravit, změnit nebo celé personalizování vymazat.
Jak změnit nastavení zpracování osobních údajů?

Pokud změníte názor, kdykoliv můžete tyto údaje změnit na adrese https://refresher.cz/nastavenia/sukromie.
Pokud toto okno nechceš vídat, když nás navštívíš z jiného zařízení nebo prohlížeče, přihlas se a tvé preference si zapamatujeme.