Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Aktuální téma: KoronavirusVíce
Vývoj situace na grafu
News
před 25 minutami
Sonic the Hedgehog dostane pokračování! Studio Paramount již pracuje na další části oblíbeného rodinného filmu.
News
před hodinou
Ricky Gervais chystá pro Netflix další vlastní projekt. Vysvětlil i jak prošly nadávky do vysílání Zlatého glóbu.
News
před 2 hodinami
Policie v Minneapolis zatkla celý štáb CNN. Kamery nadále běžely v živém vysílání.
News
dnes v 08:51
Severní Korea má vlastní influencerku na YouTube, mladá žena má zřejmě šířit zejména propagandu.
News
dnes v 06:50
News
včera v 20:22
Muž si v berlínském parku uřízl penis a zahodil ho. Policie po ztraceném údu stále pátrá.
News
včera v 17:23
Mladí Češi kouří méně než v minulosti. Výzkumníci ale varují, že je tabákové společnosti lákají na influencery.
News
včera v 15:25
Známý americký hudební kritik okomentoval Yzomandiasovu #hot16challenge. Vzal si na paškál i Ewu Farnou a Majka Spirita.
News
včera v 14:41
Hrdinové z Pána prstenů si užívají společný videochat. Ze slov Gandalfa mají fanoušci husí kůži.
News
včera v 13:01
News
včera v 12:20
Šampion Tyson Fury chce zápas s Mikem Tysonem. Uvidíme slavné boxery v jednom ringu?
News
včera v 08:47
Hra Rychle a zběsile působí jako z dob PS3. Vyjde v srpnu a u prvních záběrů z hraní se dobře pobavíš.
News
včera v 07:45
Twitter označil Trumpův status za lež a nabídl důkazy. Prezident se však dožaduje práva na svobodu projevu.
News
včera v 07:10
News
před 2 dny
Yzomandias natočil klip na Nik Tendovu skladbu, na níž hostuje. „Včera zemřel Pop Smoke, zejtra to můžu bejt já,“ rapuje.
News
před 2 dny
GTA VI až v roce 2023? Dokumenty od vydavatele nasvědčují tomu, že pokračování se dočkáme 10 let po GTA V.
News
před 2 dny
Fotky mužských penisů v živém vysílání německé televize. Feministka tak upozornila na sexuální obtěžování.
News
před 2 dny
Dnes si připomínáme 78 let od atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Čin Jana Kubiše a Jozefa Gabčíka ukázal, že i náš národ se dokáže postavit represi okupačního režimu a navždy změnil naši historii.
News
před 2 dny
Poslouchej skladbu Seleny Gomez v podání Rihanny. Která z nich zvládla světový hit lépe?

Nejnovější články
Ve spolupráci
Sponzorovaný obsah
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Ve spolupráci
konec stránky ZOBRAZIT DALŠÍ
News
Nejnovější články
Ve spolupráci
Sponzorovaný obsah
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Doporučený článek
Ve spolupráci
VÍCE ČLÁNKŮ
15:40
Sonic the Hedgehog dostane pokračování! Studio Paramount již pracuje na další části oblíbeného rodinného filmu. Sonic the Hedgehog dostane pokračování! Studio Paramount již pracuje na další části oblíbeného rodinného filmu.
14:49
Ricky Gervais chystá pro Netflix další vlastní projekt. Vysvětlil i jak prošly nadávky do vysílání Zlatého glóbu. Ricky Gervais chystá pro Netflix další vlastní projekt. Vysvětlil i jak prošly nadávky do vysílání Zlatého glóbu.
13:37
Policie v Minneapolis zatkla celý štáb CNN. Kamery nadále běžely v živém vysílání. Policie v Minneapolis zatkla celý štáb CNN. Kamery nadále běžely v živém vysílání.
8:51
Severní Korea má vlastní influencerku na YouTube, mladá žena má zřejmě šířit zejména propagandu. Severní Korea má vlastní influencerku na YouTube, mladá žena má zřejmě šířit zejména propagandu.
Čtvrtek 28. 5. 2020
20:22
Muž si v berlínském parku uřízl penis a zahodil ho. Policie po ztraceném údu stále pátrá. Muž si v berlínském parku uřízl penis a zahodil ho. Policie po ztraceném údu stále pátrá.
17:23
Mladí Češi kouří méně než v minulosti. Výzkumníci ale varují, že je tabákové společnosti lákají na influencery. Mladí Češi kouří méně než v minulosti. Výzkumníci ale varují, že je tabákové společnosti lákají na influencery.
15:25
14:41
Hrdinové z Pána prstenů si užívají společný videochat. Ze slov Gandalfa mají fanoušci husí kůži. Hrdinové z Pána prstenů si užívají společný videochat. Ze slov Gandalfa mají fanoušci husí kůži.
12:20
Šampion Tyson Fury chce zápas s Mikem Tysonem. Uvidíme slavné boxery v jednom ringu? Šampion Tyson Fury chce zápas s Mikem Tysonem. Uvidíme slavné boxery v jednom ringu?
8:47
Hra Rychle a zběsile působí jako z dob PS3. Vyjde v srpnu a u prvních záběrů z hraní se dobře pobavíš. Hra Rychle a zběsile působí jako z dob PS3. Vyjde v srpnu a u prvních záběrů z hraní se dobře pobavíš.
7:45
Twitter označil Trumpův status za lež a nabídl důkazy. Prezident se však dožaduje práva na svobodu projevu. Twitter označil Trumpův status za lež a nabídl důkazy. Prezident se však dožaduje práva na svobodu projevu.
7:10
Středa 27. 5. 2020
21:43
Yzomandias natočil klip na Nik Tendovu skladbu, na níž hostuje. „Včera zemřel Pop Smoke, zejtra to můžu bejt já,“ rapuje. Yzomandias natočil klip na Nik Tendovu skladbu, na níž hostuje. „Včera zemřel Pop Smoke, zejtra to můžu bejt já,“ rapuje.
18:46
GTA VI až v roce 2023? Dokumenty od vydavatele nasvědčují tomu, že pokračování se dočkáme 10 let po GTA V. GTA VI až v roce 2023? Dokumenty od vydavatele nasvědčují tomu, že pokračování se dočkáme 10 let po GTA V.
17:49
Fotky mužských penisů v živém vysílání německé televize. Feministka tak upozornila na sexuální obtěžování. Fotky mužských penisů v živém vysílání německé televize. Feministka tak upozornila na sexuální obtěžování.
16:34
Dnes si připomínáme 78 let od atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Čin Jana Kubiše a Jozefa Gabčíka ukázal, že i náš národ se dokáže postavit represi okupačního režimu a navždy změnil naši historii.
12:18
Poslouchej skladbu Seleny Gomez v podání Rihanny. Která z nich zvládla světový hit lépe? Poslouchej skladbu Seleny Gomez v podání Rihanny. Která z nich zvládla světový hit lépe?
8:23
12letého chlapce překvapil v lese medvěd. Unikl mu jen díky tomu, že zůstal klidný a pomalu se vzdálil. 12letého chlapce překvapil v lese medvěd. Unikl mu jen díky tomu, že zůstal klidný a pomalu se vzdálil.
7:45
Spotify končí s kritizovaným omezením. Nově budeš moci mít v knihovně tolik skladeb, kolik chceš. Spotify končí s kritizovaným omezením. Nově budeš moci mít v knihovně tolik skladeb, kolik chceš.
Úterý 26. 5. 2020
19:52
Podívej se, jak Expl0ited dostal KO na tréninku. Tvrdý levý hák neměl youtuber šanci ustát. Podívej se, jak Expl0ited dostal KO na tréninku. Tvrdý levý hák neměl youtuber šanci ustát.
16:20
Kostarika zlegalizovala sňatky homosexuálů Učinila tak jako první země Střední Ameriky. Kostarika zlegalizovala sňatky homosexuálů Učinila tak jako první země Střední Ameriky.
13:20
Osmiletý chlapec a jeho bratři chtěli schopnosti Spider-Mana. Nechali se pokousat černou vdovou. Osmiletý chlapec a jeho bratři chtěli schopnosti Spider-Mana. Nechali se pokousat černou vdovou.
12:39
Pejsek nechtěl opustit svou sestru, kterou srazilo auto. Zachránci mu dali jméno Hlídač. Pejsek nechtěl opustit svou sestru, kterou srazilo auto. Zachránci mu dali jméno Hlídač.
12:00
Zambie osvobodila 3 000 vězňů, mezi nimi i dva homosexuály. Před rokem je soud poslal na 15 let za mříže.
10:38
Konečně víme, odkud pochází jméno Severus Snape. J. K. Rowling prozradila, kde našla inspiraci. Konečně víme, odkud pochází jméno Severus Snape. J. K. Rowling prozradila, kde našla inspiraci.
9:19
Muž začal mlátit cestujícího v letadle, protože se ho dotkl. Během letu platila přísná pravidla o odstupu. Muž začal mlátit cestujícího v letadle, protože se ho dotkl. Během letu platila přísná pravidla o odstupu.
8:39
Francouzi vyřešili bezpečnou vzdálenost na plážích. Musíš si zarezervovat povinnou rezervaci v ohrádce. Francouzi vyřešili bezpečnou vzdálenost na plážích. Musíš si zarezervovat povinnou rezervaci v ohrádce.
Pondělí 25. 5. 2020
18:32
6ix9ine nechal fanoušky hlasovat o názvu nejnovější skladby. Musel zakročit, aby se nejmenovala „udavač“. 6ix9ine nechal fanoušky hlasovat o názvu nejnovější skladby. Musel zakročit, aby se nejmenovala „udavač“.
13:50
Christopher Nolan nechal pro film vybuchnout skutečný Boeing 747. Tenet se snaží natočit s minimem počítačových triků.
Neděle 24. 5. 2020
17:31
Lenny: S Marpem jsem strávila celou karanténu. UNCUT verze rozhovoru ve formě podcastu.
15:49
USA prý zvažovaly nový test jaderné zbraně. Mělo jít o odpověď na chování Ruska a Číny.
13:51
NASA hledá dobrovolníky. Nikam nepoletí, ale na 8 měsíců je zavřou v ruské laboratoři. Mají zažít simulované podmínky, jaké bude muset lidská psychika zvládnout při letu na Měsíc nebo Mars. NASA hledá dobrovolníky. Nikam nepoletí, ale na 8 měsíců je zavřou v ruské laboratoři. Mají zažít simulované podmínky, jaké bude muset lidská psychika zvládnout při letu na Měsíc nebo Mars.
11:27
Středeční historický start rakety SpaceX s lidskou posádkou může ohrozit počasí. Šance na dobré podmínky je v současné době pouze 40 %. Středeční historický start rakety SpaceX s lidskou posádkou může ohrozit počasí. Šance na dobré podmínky je v současné době pouze 40 %.
7:55
Z nebe se zřítila snad největší kroupa na světě. Kus ledu o velikosti bowlingové koule zanechal ve střeše díru. Z nebe se zřítila snad největší kroupa na světě. Kus ledu o velikosti bowlingové koule zanechal ve střeše díru.
Sobota 23. 5. 2020
20:12
Španělé chtějí pro turisty otevřít hranice už v červenci. Za pár týdnů by se měla začít hrát fotbalová La Liga. Španělé chtějí pro turisty otevřít hranice už v červenci. Za pár týdnů by se měla začít hrát fotbalová La Liga.
17:34
Letní dovolená v Chorvatsku je realitou. Tamní vláda otevře hranice pro cestující z Česka už 29. května. Letní dovolená v Chorvatsku je realitou. Tamní vláda otevře hranice pro cestující z Česka už 29. května.
15:04
V USA se narodilo kotě, které má 2 tváře. Unikátní zvíře dokáže jedněmi ústy jíst a současně druhými mňoukat. V USA se narodilo kotě, které má 2 tváře. Unikátní zvíře dokáže jedněmi ústy jíst a současně druhými mňoukat.
Feed
Články
News
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.