Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
11. srpna 2021 11:11
Čas čtení 1:18
Tereza Šnajdrová

Babiš údajně hledá kompro na lídra Starostů. „Najděte něco na Rakušana,“ měl zadat svým lidem

Babiš údajně hledá kompro na lídra Starostů. „Najděte něco na Rakušana,“ měl zadat svým lidem
Zdroj: Úřad vlády ČR
NEWS VOLBY DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY 2021
Uložit Uložené

Premiér Andrej Babiš (ANO) se údajně pouští do nekalé hry.

Volby do Poslanecké sněmovny se blíží a předvolební boje se začínají stupňovat. Některé politické strany sází na upřímnost a informovanost, jiné na kritiku opozice a někteří se dokonce údajně přiklání k nekalé hře. O tom píše i server Neovlivní, který promluvil se spolupracovníky Andreje Babiše (ANO) a zjistil, že premiér má averzi na lídra Starostů Víta Rakušana a chce ho zničit. „Najděte něco na Rakušana,“ rozkázal prý Babiš svým lidem.

Doporučeno
Magdalena Davis ze Strany zelených: Jsem pro zavedení kvót pro ženy v politice. Šance na startu by ale měly být pro všechny stejné Magdalena Davis ze Strany zelených: Jsem pro zavedení kvót pro ženy v politice. Šance na startu by ale měly být pro všechny stejné 10. srpna 2021 13:06

Server Neovlivní komunikoval s dvěma na sobě nezávislými blízkými spolupracovníky premiéra Andreje Babiše (ANO) a oba dva se shodli na tom, že Babiš šéfa Starostů nesnáší. Jeho averze je údajně tak velká, že na Víta Rakušana již před několika měsíci začal shánět kompromitující materiál.

Domů
Sdílet
Diskuse