Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
31. srpna 2021 9:26
Čas čtení 1:20
Tereza Šnajdrová

R. Kelly čelí dalšímu obvinění ze sexuálního zneužití. Obvinil jej muž, kterému v té době bylo jen 17 let

R. Kelly čelí dalšímu obvinění ze sexuálního zneužití. Obvinil jej muž, kterému v té době bylo jen 17 let
Zdroj: Flickr/Fantasy Springs/volně k užití
NEWS
Uložit Uložené

Trojnásobnému držiteli ceny Grammy nyní hrozí až 10 let ve vězení.

Kolem populárního amerického zpěváka, který stojí za hitem I Believe I Can Fly, se již delší dobu vznáší oblak kontroverze. V minulosti byl obviněn z osmi případů sexuálního obtěžování žen, ke kterým se nyní přidala i další dívka a jeden muž. Toho měl zpěvák v roce 2006 sexuálně zneužít, a to za záminkou pomoci v rozjezdu kariéry, informuje NME.

Doporučeno
Nelu v roce 2017 napadl a znásilnil soused. O dva roky později se pokusila o sebevraždu, protože nevěřila, že bude líp (Rozhovor) Nelu v roce 2017 napadl a znásilnil soused. O dva roky později se pokusila o sebevraždu, protože nevěřila, že bude líp (Rozhovor) 24. srpna 2021 12:19

Muž, který používá pseudonym Louis, u soudu v Brooklynu vypověděl, že se se zpěvákem setkal v roce 2006, když pracoval v McDonald’s, kde mu Kelly také předal svoje telefonní číslo. Na něj po několika dnech zavolala maminka tehdy sedmnáctiletého kluka, která doufala, že mu R. Kelly pomůže s hudbou a zdálo se, že americký zpěvák je opravdu ochotný pomoci. Celou rodinu pozval na večírek do jeho sídla a Louise následně dvakrát přizval do studia, aby s ním nahrál nové tracky. 

Domů
Sdílet
Diskuse