Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
13. října 2021 9:04
Čas čtení 0:45
Ondřej Jarůšek

Šampion OKTAGONu MMA vybojoval smlouvu s UFC. Je teprve druhým Slovákem v historii, který to dokázal

Šampion OKTAGONu MMA vybojoval smlouvu s UFC. Je teprve druhým Slovákem v historii, který to dokázal
Zdroj: OKTAGON MMA
SPORT BOJOVÉ SPORTY OKTAGON MMA UFC
Uložit Uložené

Martin Buday uspěl a míří do světové organizace.

Slovenský MMA bojovník Martin Buday uspěl ve své životní zkoušce a vybojoval si smlouvu s nejprestižnější ligou světa UFC. Podařilo se mu to v noci z úterý na středu na akci Dana White's Conteder Series, kde síly změřil s americkým bojovníkem Lorenzem Hoodem. Ten nosí přezdívku „The Dream Killer“, byl však Buday, kdo svému soupeři utnul sny.

Doporučeno
Jako chudé dítě v Africe musel pro vodu chodit několik kilometrů, dnes je z něj světová hvězda UFC Jako chudé dítě v Africe musel pro vodu chodit několik kilometrů, dnes je z něj světová hvězda UFC 15. srpna 2021 16:00

V úvodu zápasu přišel kontroverzní moment, kdy si Hood stěžoval na dloubnutí do oka, čemuž rozhodčí uvěřil. Buday se však nenechal rozhodit, soupeřovu následnou ofenzívu ustál a nakonec Hooda tvrdě ukončil po zásahu kolenem na hlavu. Jeho výkon ocenil i šéf UFC Dana White. „Jsi velký, silný a v nejlepší formě. Potřebuju těžké váhy,“ řekl.

Domů
Sdílet
Diskuse