Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. března 2022 12:06
Čas čtení 1:21
Vojtěch Vanda

Předpověď počasí: Mezi nejnižší noční a nejvyšší denní teplotou může být rozdíl až 20 °C

Předpověď počasí: Mezi nejnižší noční a nejvyšší denní teplotou může být rozdíl až 20 °C
Zdroj: TASR/František Iván
NEWS PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
Uložit Uložené

Jaro úplně nečekejme. Přestože přišel březen, čeká nás spíše sníh a mráz.

Českou republiku čeká tento týden teplotně podprůměrné počasí, uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Místo čím dál více hřejivých paprsků slunce můžeme čekat spíš mráz. Nejnižší noční teploty by se mohly dostat až na -10 °C, ty nejvyšší zase na 10 °C. V některých částech Česka se tak může stát, že teplotní rozdíl mezi nocí a dnem bude 20 °C.

Doporučeno
Pojď ven: Do Prahy přijede legendární kanadský DJ Caribou, Brno svou návštěvou potěší Calin a STEIN27 Pojď ven: Do Prahy přijede legendární kanadský DJ Caribou, Brno svou návštěvou potěší Calin a STEIN27 7. března 2022 11:13

O žádné drastické počasí se však jednat nebude. Ústav žádnou výstrahu nevydal, proto je akorát nutné, aby člověk neuklízel kabát nebo zimní boty a připravil se na potenciální sněhovou nadílku nebo mráz. ČHMÚ však dodává, že by během týdne mohlo převládat slunečné počasí.

Domů
Sdílet
Diskuse