Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
4. dubna 2022 10:24
Čas čtení 1:22
Vojtěch Vanda

Financování fotek na Instagramu Aleny Schillerové prověřuje policie

Financování fotek na Instagramu Aleny Schillerové prověřuje policie
Zdroj: Úřad vlády ČR
NEWS ALENA SCHILLEROVÁ HNUTÍ ANO INSTAGRAM ZPRÁVY Z DOMOVA
Uložit Uložené

Financování fotek na instagramový účet bývalé ministryně financí je v zájmu policie, která nyní prošetřuje, jestli při něm nedošlo ke porušení povinnosti při správě cizího majetku, uvádí server Neovlivni.cz.

Instagramový účet bývalé ministryně financí Aleny Schillerové (ANO) vyšetřuje policie. Zprávu zveřejnil v pondělí server Neovlivni.cz s odkazem na šéfa státního zastupitelství pro Prahu 1 Jana Leleka. Policie zde registruje podezření z porušení povinnosti při správě cizího majetku. Schillerová z veřejných peněz financovala fotografie, které sdílela na soukromých sociálních sítích.

Doporučeno
Sociální sítě Aleny Schillerové se znovu prošetřují. Ministr financí se kvůli nim obrátil na dohledový úřad Sociální sítě Aleny Schillerové se znovu prošetřují. Ministr financí se kvůli nim obrátil na dohledový úřad 11. března 2022 17:43
Domů
Sdílet
Diskuse