Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
17. dubna 2022 13:44
Čas čtení 1:50
Vojtěch Vanda

Tekashi 6ix9ine vydal po roce nový videoklip. Za 24 hodin nasbíral přes 6 milionů zhlédnutí

Tekashi 6ix9ine vydal po roce nový videoklip. Za 24 hodin nasbíral přes 6 milionů zhlédnutí
Zdroj: UMG
HUDBA 6IX9INE RAP SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ (USA)
Uložit Uložené

Zdá se, že se Tekashi 6ix9ine vrací po delší době ke svým zajetým kolejím. Divoké videoklipy, mávání penězi, tanečnice a násilné texty. Jediným rozdílem je absence zbraní na place.

Tekashi 6ix9ine se vrací zpět ve velkém stylu. Z pátku na sobotu vydal nový single GINÉ i s videoklipem, který na YouTube za méně než 24 hodin zaznamenal přes 6 milionů zhlédnutí. 6ix9ine se vrací do svých zajetých kolejí s divokými videoklipy více než rok poté, co vydal svůj poslední videoklip ZAZA. 

Doporučeno
Tekashi 6ix9ine čelí obrovským finančním problémům. Jeho manažer tvrdí, že mu musel půjčit 20 dolarů na benzín Tekashi 6ix9ine čelí obrovským finančním problémům. Jeho manažer tvrdí, že mu musel půjčit 20 dolarů na benzín 15. března 2022 19:09

Rok a dva měsíce museli fanoušci Tekashiho čekat na nový videoklip. Dočkali se až 16. dubna, kdy kontroverzní interpret ohlašoval vydání nového videoklipu, který by měl být předzvěstí jeho v pořadí třetího sólového alba.

6ix9ine se v textu tracku GINÉ vrátil ke svým zážitkům z krádeží a jiných trestných činů, na kterých se podílel se svým gangem Nine Trey Bloods. Za tuto činnost mu také hrozilo až 47 let za mřížemi, jenže díky uzavření dohody o vině a trestu ve snaze vyhnout se vysokému trestu spolupracoval s policií.

Mimoto se ale znovu vrací k rapové kontroverzi a opírá se do jiných jmen americké rapové kultury, zejména do chicagských rapperů Lil Durka a nedávno zesnulého King Vona, jak informuje Complex.

Za jeho výkony, zejména ty číselné, mu v komentářích fanoušci vzdávají hold. „Je šílené, jak dokáže za jeden den nasbírat tolik zhlédnutí,“ užasl jeden z nich. „Tento muž se odmítl spokojit se statutem lůzra. Hudební průmysl se jej snažil zbavit. Říkejte o něm, že je nudný nebo otřepaný, ale tím nezastavíte jeho tvrdou práci,“ tvrdil zase druhý.

6ix9ine se snaží dokázat své bohatství

Minulý měsíc se také objevily zprávy o tom, že by na tom neměl být pětadvacetiletý newyorkský rodák moc dobře finančně. REFRESHER tě informoval o údajích v soudních spisech, ze kterých mělo vyplynout, že opravdu penězi nedisponuje. Potvrdit to měl i jeho manažer Wack 100 na platformě Clubhouse.

Doporučeno
Metrix: Prý mě žalovali producenti Matrixu. Za koncert jsem bral tisícovku, umělecká scéna mi dělala peklo, říká Metrix: Prý mě žalovali producenti Matrixu. Za koncert jsem bral tisícovku, umělecká scéna mi dělala peklo, říká 30. listopadu 2023 11:00

„Už nemá absolutně nic. Je to, ku**a, hrozné. Je smutné vidět v této situaci takového talentovaného mladého muže,“ uvedl s tím, že musel Tekashimu údajně půjčit 20 dolarů na benzín.

Rapper, jenž byl propuštěn z vězení v dubnu roku 2020, vydal své druhé album TattleTales, které si jako celek nevedlo zrovna dvakrát nejlépe. Vzhledem ke své pověsti a životním neúspěchům se 6ix9ine dokonce odmlčel, přestal přispívat na sociální sítě a stranil se veřejného života. Až do teď.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílel uživatel @6ix9ine

V posledních příspěvcích na Instagramu můžeme znovu vidět starého známého 6ix9ina, který se snaží veřejnost přesvědčit, že má peněz dost a dost. Na videu, dle jeho mínění, vytáhl 1,3 milionu dolarů z kufru svého Lamborghini. „Klidně si můžu dovolit odejít z rapu na dva roky. Tohle je můj lifestyle. Já jsem opravdový král New Yorku, nelžu vám,“ snažil se vysvětlit svou situaci sledujícím na Instagramu, kde stál vedle dalších drahých aut.

V dalším příspěvku zase tvrdí, že se údajně vrací do New Yorku, kde se prý stane jeho králem.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílel uživatel @6ix9ine

Domů
Sdílet
Diskuse