Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
30. června 2023 v 11:40
Čas čtení 0:36
Kristýna Dobiášová

Video: Olivia Rodrigo levituje na noční obloze. Poslechni si velmi očekávaný singl z nového alba

Video: Olivia Rodrigo levituje na noční obloze. Poslechni si velmi očekávaný singl z nového alba
Zdroj: Kevin Mazur/Getty Images for The Recording Academy
HUDBA HUDBA ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Olivia Rodrigo vydala první singl z chystaného alba Guts s názvem Vampire. Deska vyjde 8. září u Geffen Records.

Videoklip začíná záběrem na zpěvačku, jak stojí v poli květin. Refrén tvoří slova: „Bloods*cker, fame f *cker / Bleeding me dry like a goddamn vampire.“

„Bylo to jako mimotělní zážitek,“ vzpomínala zpěvačka

Videoklip režírovala Petra Collins. V průběhu se ukáže, že Rodrigo stojí na pódiu při předávání cen. Následně je pořezána na rameni, ale i tak pokračuje ve své show. „You said it was true love / But wouldn't that be hard? / You can't love anyone / 'Cause that would mean you had a heart,“ zpívá Rodrigo. Vypráví tak o někom, koho přirovnává k energetickému upírovi toužícímu po slávě.

Celý klip končí záběry, jak se ochranka snaží zpěvačku odvést z pódia, ona vyběhne do ulic a následně levituje na noční obloze. „Byla jsem rozrušená z určité situace, šla jsem sama do studia, sedla si ke klavíru a akordy, melodie a text se ze mě prostě vylily skoro jako mimotělní zážitek,“ zmínila zpěvačka o tvorbě skladby Vampire.

Domů
Sdílet
Diskuse