Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. září 2023 16:58
Čas čtení 0:32
Anna Koucká

Po tragické nehodě zemřel basák české skupiny Jamaron. Hudebníkovi bylo pouze 25 let

Po tragické nehodě zemřel basák české skupiny Jamaron. Hudebníkovi bylo pouze 25 let
Zdroj: Facebook skupiny Jamaron
HUDBA ČESKÁ HUDBA ČESKO
Uložit Uložené

Filip Karlík podlehl následkům zranění ve vinohradské nemocnici. Ve skupině Jamaron působil už deset let a kromě basy se podílel i na skládání a produkci hudby společně se sourozenci Jakubem, Ondřejem a Marii Dostálovými a Jakubem Hejdou.

„Je těžké tomu uvěřit, ale bohužel je to tak. Mysleli jsme si, že se upiješ kolem čtyřicítky a zažiješ, jak budeme společně vyprodávat haly, ale tys odešel už ve svých 25 letech. Nevíme, co teď bude, ale víme, že až se vzpamatujeme, tak musíme pokračovat. Nechal jsi nám na tomhle světě hromadu práce a tisíce smutných srdcí, kamaráde,“ uvedla skupina na svém Facebooku

I přes tragickou událost bude kapela v tvorbě pokračovat. „Víme, že bys chtěl, abychom se nevzdali našich snů a plánů. A taky víme, že bys udělal všechno pro to, abys u toho byl. Tak se tam shora pořádně koukej a dej si na účet kapely flašku jägra,“ dodala skupina v návaznosti na smuteční oznámení. Přesnou příčinu úmrtí nesdělila. 

Zda se ale uskuteční říjnový koncert v Lucerně k desátému výročí vzniku kapely, není jisté.Domů
Sdílet
Diskuse