Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. dubna 2024 18:41
Čas čtení 0:36
Anna-Marie Hanzlíková

Co pěstují Meghan a Harry na zahrádce a co vaří k obědu? Zjistíš už brzy v připravované show

Co pěstují Meghan a Harry na zahrádce a co vaří k obědu? Zjistíš už brzy v připravované show
Zdroj: Getty Images/ Chris Jackson
FILMY A SERIÁLY KRÁLOVSKÁ RODINA MEGHAN MARKLE NETFLIX NETFLIX SERIÁLY VELKÁ BRITÁNIE
Uložit Uložené

Vévodkyně a princ chystají společně s Netflixem non-fiction show, ve které by měli ukázat své soukromí.

Informaci přinesl server Deadline. Ve hře jsou údajně hned dva projekty.

Ten první by měl ukázat život vévodkyně ze Sussexu. Měl*a by ses těšit na Meghan, kterak zahradničí, vaří, a také zjistíme, jak se baví a s kým se kamarádí. Navazuje tak na linku, kdy ukazuje svůj životní styl, před nedávnem totiž založila značku s domácími doplňky, o které jsme psali tady

Doporučeno
Warner TV je v Česku. Vybrali jsme to nejlepší z dubnového programu Warner TV je v Česku. Vybrali jsme to nejlepší z dubnového programu 4. dubna 2024 13:50

Druhý projekt je naopak Harryho záležitostí. Princ miluje sport pólo, sám ho i aktivně hrál. Série má tedy být primárně o tomto kolektivním jezdeckém sportu jako takovém, Harry se v něm ale objeví. Oba projekty jsou ale teprve v rané fázi příprav.

Pro pár to není první zkušenost s podobnými formáty. V prosinci 2022 vyšla jejich šestidílná dokusérie Harry & Meghan. Uváděli také rozhovorový pořad Live To Lead. Harry měl také svůj dokument Heart of Invictus a Meghan by prý brzy měla uvést svůj podcast.

Domů
Sdílet
Diskuse