Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
16. května 2015 16:09
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

David Lynch potvrzuje, že bude režírovat třetí sérii mysteriózního Twin Peaks!

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Třetí série Twin Peaks nás čeká už v příštím roce.

Přichystejte si nejlepší šampaňské. Skvělé zprávy jsou tu a tentokrát jsou ověřené a zaručeně pravdivé. Třetí série kultovního seriálu Twin Peaks se nejenže skutečně zrealizuje, ale kormidla se znovu chopí David Lynch! Po táhnoucích se veřejných neshodách mezi televizní stanicí Showtime a tvůrci Davidem Lynchem a Markem Froste konečně došlo k průlomu a plánovaných 9 epizod nám bude skutečně naservírováno. Sám režisér se k tomu pak vyjádřil i na Twitteru.

Oživení série bylo poprvé oznámeno v říjnu (október) minulého roku. Způsobilo to solidní poprask a fanoušci původní série se nemohli dočkat. David Lynch a Mark Frost veřejně prohlásili, že by rádi zodpověděli otázky, které se vyrojili po ukončení druhé série. Obnovení seriálu po dvaceti letech je obdivuhodný a jistě velmi riskantní tah. Ale s Lynchem v režisérském křesle se přeci nemůže nic pokazit. Bohužel se tak stalo a v březnu (marec) začala tahanice mezi tvůrci a televizním studiem. Lynch se nechal slyšet, že série bude možná pokračovat dále, ale bude to bez něj. Televize mu totiž dle jeho slov nenabídla dostatečné množství peněz, aby scénář zpracoval tak, jak by si představoval. 

Dohady přes Twitter se vyplatili a Twin Peaks se vrátí na obrazovky a v rukou to budou mít původní tvůrci. Potvrzené je i to, že v roli agenta Dalea Coopera se znovu objeví charismatický Kyle MacLachlan. Vrátit by se měla i většina původního štábu a můžeme se tak těšit na show plnou sov, lidské špatnosti a tajemných výplodů Lynchovy mysli. Jak by seriál vypadal bez něj, je pro mě těžko uchopitelná představa a jsem, ostatně jako většina fanoušků, rád, že nebude realizována. Sequel Twin Peaks bude uveden v roce 2016.

David Lynch potvrzuje, že bude režírovat třetí sérii mysteriózního Twin Peaks!
Domů
Sdílet
Diskuse