Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Refresher Česko
Otevřít v aplikaci Refresher
Stáhnout
X
2. dubna 2016 v 12:15
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Mladá Češka se svým vibrátorem zabodovala na mezinárodní soutěži a získala prestižní ocenění

ZAJÍMAVOSTI SOUTĚŽ
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let (zobrazit obsah)
zpět na hlavní stránkuZpět

Erotické pomůcky Whoop.de.doo od české designérky Anny Marešové slaví úspěch na prestižní mezinárodní soutěži Red Dot Design Award.

Tradice mezinárodní designérské soutěže Red Dot Design Award se datuje až do roku 1955 a každoročně tato významná událost do německého města Essen na západě země přiláká až desetitisíce uchazečů z celého světa, kteří se svými nápaditými projekty usilují o získání prestižního ocenění, které by prokázalo kvality danému produktu a třeba by i pomohlo více při jeho zviditelnění. V minulosti se zde již stihlo objevit také několik známých firem z České republiky a ani na letošním ročníku nechybělo silné české zastoupení, tentokrát v podobě produktové designérky Anny Marešové, která na soutěži zkoušela štěstí se svojí řadou erotických pomůcek pro ženy s názvem Whoop.de.doo. Díky svým originálním výrobkům se 35leté Češce podařilo zabodovat a v kategorii produktový design porazila přibližně 5 200 konkurentů, načež si převzala jednu z hlavních cen soutěže.

Mladá Češka se svým vibrátorem zabodovala na mezinárodní soutěži a získala prestižní ocenění
Zdroj: Whoop.de.doo

Série erotických pomůcek Whoop.de.doo původně vznikala jako projekt v rámci diplomové práce, za kterou Marešová jakožto autorka obdržela v roce 2011 Národní cenu za studentský design. V průběhu v minulého roku pak projekt sbíral  finanční prostředky prostřednictvím crowdfundingové kampaně na portálu IndieGoGo, přičemž na samotný trh se produkty dostaly koncem téhož roku.

Doporučeno
Známe nejlepšího barmana v Česku. Bude nás reprezentovat na světovém finále v Šanghaji Známe nejlepšího barmana v Česku. Bude nás reprezentovat na světovém finále v Šanghaji 29. května 2024 v 15:30

Početná, celkem jednačtyřicetičlenná soutěžní porota sestávající z designérů, profesorů nebo novinářů do svého hodnocení a posuzování jednotlivých projektů musela zahrnout nejrůznější faktory jako například funkcionalitu výrobku, ekologičnost, formální kvalitu nebo úroveň inovace a originality. No a jak se zdá, Anna Marešová dokázala porotu ve všech zmíněných oblastech hodnocení přesvědčit, že ocenění náleží právě jejímu projektu.

„Z ocenění mám obrovskou radost. Cenu vnímám dvojím způsobem. Nejenže porota ocenila návrh, moje značka s hotovým produktem navíc obstála v konkurenci velkých firem, a toho si nesmírně vážím,“ uvedla šťastná vítězka pro zpravodajský portál iDNES.  

Kromě erotických pomůcek má za sebou úspěšná Češka například také návrh tramvaje pro Prahu, ale její portfolio se může pyšnit i dalšími zajímavými a oceňovanými počiny. Před několika lety jste tuto šikovnou designérku mohli spatřit dokonce i v jednom ze zábavných dílů Show Jana Krause. Pokud se o Whoop.de.doo chcete dozvědět více bližších informací, doporučujeme můžete navštívit oficiální stránky

Za nás Anně Marešové gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů! 

Mladá Češka se svým vibrátorem zabodovala na mezinárodní soutěži a získala prestižní ocenění
Zdroj: Whoop.de.doo
Mladá Češka se svým vibrátorem zabodovala na mezinárodní soutěži a získala prestižní ocenění
Zdroj: Whoop.de.doo
Domů
Sdílet
Diskuse