Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. června 2017 v 19:22
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Letošní ročník festivalu Fingers Up nabídne víkend plný nejrůznější zábavy. Díky bohatému programu si na své přijde každý návštěvník

HUDBA
Uložit Uložené

Už zítra započne sedmý ročník festivalu Figers Up, který návštěvníkům nabídne opět skvělou podívanou.

V termínu od 30.6. do 1.7. se v krásném prostředí areálu Morava Campu v Mohelnici odehraje v pořadí už sedmý ročník festivalu Fingers Up. Návštěvníci se již tradičně mohou těšit na zábavou nabitý víkend, kdy jen tak nepřestanou lovit nové zážitky. Festival totiž kromě hvězd hudebního nebe tradičně nabídne i bohatý doprovodný program, ze kterého si každý vybere aktivity přesně podle svého gusta.

Letošní ročník festivalu Fingers Up nabídne víkend plný nejrůznější zábavy. Díky bohatému programu si na své přijde každý návštěvník
Zdroj: Fingers Up

Atraktivní lokalita mohelnického kempu vytváří opravdu výjimečné prostředí pro festivalové dění. Stejně jako v předchozích letech bude i letos v areálu k dispozici velký plavecký bazén, který v parných dnech poskytne to pravé osvěžení za poslechu dobré muziky. Netradiční vyžití pak nabídnou aktivity jako například slackline, dráha na longboard, chill out zóny a mnoho dalšího. Ke správné festivalové náladě přispěje i ledově namražený Jägermeister, který jako vždy poteče proudem od rána do večera.

V rámci hudebního programu vystoupí jak české, tak i zahraniční hvězdy. Jedním z headlinerů bude česká kultovní skupina Priessnitz, která po delší odmlce začala opět aktivněji koncertovat. Alternativní folkrocková skupina Zrní přiveze ochutnávku ze svého nového studiového alba. Nespočet návštěvníků pak potěší i kapela Lake Malawi v čele s charismatickým zpěvákem Albertem Černým, indie rocková skupina The Prostitutes, energií nabití Lazer Viking & Sebrehart nebo třeba formace Sunflower Caravan. Na své si přijdou i ti, kteří nepřestávají lovit hiphopové zážitky. Na programu je totiž i vystoupení legendárního Vladimira 518, který představí staré dobře známé hity i pecky z nového alba Ultra! Ultra!.

Festival Fingers Up nabídne i vystoupení interpretů ze zahraničí. Slovenskou scénu zastoupí kapela Desmod, která je českému publiku již velmi dobře známá. Dále se představí i našláplá slovenská partička Billy Barman. Nesmírně zajímavý bude i koncert maďarsko-anglické party Vera Jonas Experiment, která balancuje na hranici akustické, experimentální a elektronické hudby. Všechny zúčastněné zajisté odzbrojí i italská kapela Big Mountain County. Za zmínku pak v neposlední řadě stojí i polské alternativní duo Coals a melodické slovinské uskupení Jardier.

Pokud chcete prožít první prázdninový víkend ve velkém stylu, dorazte v termínu 30.6. – 1.7. do areálu Morava Campu v Mohelnici na sedmý ročník festivalu Fingers Up. Více informací naleznete na internetových stránkách fingersup.cz. Předprodej probíhá na webu festivalu nebo v síti GoOUt.cz, vstupenky je možné koupit také rovnou do mobilu. Cena v předprodeji je 590 Kč.

Letošní ročník festivalu Fingers Up nabídne víkend plný nejrůznější zábavy. Díky bohatému programu si na své přijde každý návštěvník
Zdroj: Fingers Up
Domů
Sdílet
Diskuse